Handmade Floats by Grzegorz Kamiński

Handmade Floats by Grzegorz Kamiński ” Spokojny” kolejnym naszym wystawcą.

Grzegorz niestety nie mógł uczestniczyć w poprzedniej edycji imprezy ale tym razem ma okazję zostać niemal gospodarzem II Targów Rękodzieła Wędkarskiego w Sławie. Zarówno cała okolica oraz samo Jezioro Sławskie to rodzinne okolice Grzegorza, na którym wielokrotnie łowił rekordowe ryby.

Grzegorz Kamiński to jeden z najbardziej znanych oraz uznawanych twórców spławików. Jego spławiki nabywają wędkarze z Polski a w ostatnich latach bardzo liczna grupa wędkarzy z zagranicy w tym największa z Anglii. Oryginalny wygląd oraz perfekcyjne wykonanie charakteryzują spławiki Grzegorza. Moim zdaniem te spławiki zasługują na to, aby znalazły się w pudełku każdego wędkarza spławikowego.  Z resztą zobaczcie sami. Nic dodać, nic ująć-cudeńka.

Ponadto Grzegorz zajmuje się również naprawą i restaurowaniem bardzo starych wędzisk i kołowrotków, a przez staranną pracę nadaje im nowego blasku.

Pozdrawiam
GROMBIK Team- Daniel Grombik

1

2

6

5

4

3

7

8

9  11

12

14

13

15

16

17

18

19

ZAPRASZAMY !!!

Jeden komentarz na temat “Handmade Floats by Grzegorz Kamiński

  1. Jestem jednym z szczęśliwych posiadaczy spławików Grzegorza! ;) Na zdjęciach wyglądają imponująco ale w REALU…….!!! TO SĄ CACUSZKA!!! Wymuskane,dopracowane jak jubilerski wyrób!!! Ci którzy kultywują retro wędkarstwo MUSZĄ MIEĆ TAKIE WYROBY,ARCYDZIEŁA…no sam nie wiem jak to nazwać bo dziś już nikt z takim pietyzmem tak spławików nie robi! Każdy jest inny,indywidualny z autografem autora!!! Nie jestem wędkarzem retro ale jestem szczęśliwy że je posiadam!!! DZIĘKUJĘ GRZESIU BO W CAŁYM ŻYCIU NIE MIAŁEM TAKICH SPŁAWIKÓW!!! A czytającym polecam waglery-jak będziecie je mieć to docenicie ilość warstw lakieru,naturalne materiały,kolorystykę i oploty!!! GORĄCO POLECAM: „MiKo”Mirosław Kołodziejczyk!!!

Zostaw komentarz