Pracownia Roztocze Piotr Mołdoch.

Pracownia Roztocze Piotr Mołdoch.

Z wielką przyjemnością przedstawiam naszego kolejnego wystawcę, Piotra Mołdocha z Pracowni Roztocze. Piotr wędkarstwem interesuje się praktycznie od zawsze, jego wieloletnie  doświadczenia i umiejętności w łowieniu drapieżników, zaczął powoli przenosić w wytwarzanie przynęt, które początkowo wykonywał wyłącznie dla siebie. Wraz ze wzrostem popularności jego bardzo łownych woblerów, Piotr powoli zaczął myśleć o połączeniu swojej życiowej pasji z możliwością zarobkowania. Tak powstawał pomysł na profesjonalną pracownię wędkarską pod nazwą „Pracownia Roztocze”.

Wytwarzaniem woblerów Piotr zajmuję się już ponad 20 lat. Dzięki wieloletniej pracy nad swoimi przynętami oraz ciągłym ich udoskonalaniu, Piotr osiągnął poziom i renomę, dzięki której jego przynęty znajdują swoich nabywców nie tylko w Polsce, ale również w wielu krajach europejskich. Jego przynętom zaufało wielu znanych spinningistów, dlatego od dawna uchodzą za przynęty bardzo wartościowe i skuteczne. Od 2010 roku nasz kolega zadecydował, że produkcja woblerów, kogutów zarówno pstrągowych jak i sandaczowych oraz budowanie wędzisk staną się nie tylko pasją ale i sposobem na życie Piotra. 

W ofercie sprzedażowej Pracowni Roztocze znajdziemy wiele sprawdzonych modeli woblerów: doskonałe znane i skuteczne woblery pstrągowe, trociowe, sumowe, boleniowe, kleniówki i woblery sandaczowe. Ponadto wędziska wychodzące z pod ręki Piotra Mołdocha uchodzą za jedne z najlepszych dostępnych na polskim rynku.

Jestem dumny, że w gronie wystawców budujących Targi Rękodzieła Wędkarskiego znalazł się Piotr Mołdoch. Najpiękniejsze jest to, że Piotr od samego początku wykonuje swoje woblery metodą tradycyjną, wyłącznie z drewna, chcąc pozostać wierny tradycyjnej szkole Polskiego Rękodzieła wędkarskiego.

Serdecznie zapraszam na stanowisko wystawowe Piotra Mołdocha.

1
3
4
5
6
7
8
9
10
12
13
17
18
19

Pozdrawiam
Daniel Grombik

Zostaw komentarz