Virsbo Fishing Adwenture

Serdecznie witamy w gronie naszych wystawców Marka Obidowskiego z firmą Fishing Adwenture jako bazę wędkarską Virsbo Fishing Adwenture. Firma Fishing Adwenture zajmuje się profesjonalną organizacją wypraw wędkarskich do Szwecji z własną bazą wędkarską. Piękno otaczającej przyrody, wyjątkowa lokalizacja, mnóstwo bardzo atrakcyjnej wody i to zasobnej w ryby daje niepowtarzalną okazję na przeżycie wyprawy marzeń. To genialna propozycja i alternatywa dla prawdziwych łowców sandaczy, szczupaków i boleni. Chcesz złowić rybę marzeń? Polecamy

Kilka słów o samej bazie – Virsbo Fishing Adwenture.
Polska Baza wędkarska Virsbo Fishing Adwenture jest usytuowana jest pomiędzy dwoma jeziorami Virsbosjön (4,04 km2) oraz Åmänningen (25 km2). Jeziora posiadają urozmaiconą linię brzegową oraz różnorodną strukturę dna (górki, zagłębienia, rowy). Na jeziorach znajdują się także liczne wysepki. Obydwa akweny łączą się z wieloma innymi jeziorami w tym z Mälaren (trzecim pod względem wielkości jeziorem w Szwecji o pow. 1140 km2). Nieopodal znajdują się także mniejsze jeziora oraz rzeki m.in. Kolbäcksån. Dużym plusem bazy Virsbo Fishing Adventure jest jej położenie bezpośrednio przy brzegu jeziora. Baza jest przystosowana dla wędkarzy jak i dla całych rodzin z dziećmi dom posiada pięć sypialni salon i dwie łazienki jest wstanie jako nieliczna w Szwecji pomieścić nawet grupy do 13-osób jednocześnie . Baza wędkarska dysponuje lodziami aluminiowymi z silnikami o mocy 20hk co tez niewątpliwie jest dużym atutem bazy. Bardzo zasobne w ryby jeziora dają gwarantują niepowtarzalną szansę na złowienie boleni, sandaczy i szczupaków marzeń. Komfort i profesjonalna obsługa w języku polskim.

Serdecznie zapraszamy do spotkania z firmą Fishing Adwenture jako bazą wędkarską Virsbo Fishing Adwenture w dniach 14-15 stycznia 2023r w czasie Targów Wędkarskich EVOLUTION w Łomiankach.

Zapraszamy