Aplikacja FISKE

Serdecznie witamy w gronie naszych wystawców przedstawicieli aplikacji wędkarskiej Fiske. Fiske to bardzo intuicyjna aplikacja mobilna, dzięki której, obsługa zawodów wędkarskich nigdy nie była taka prosta. Pięć lat obecności aplikacji na rynku, zaowocowało 20 tysiącami zarejestrowanych użytkowników, setkami przeprowadzonych z sukcesem zawodów wędkarskich, zarówno tych stacjonarnych jak i tych online. Doskonała znajomość branży wędkarskiej, przepisów i łowisk, owocuje obecnie coraz szerszą, wielopoziomową współpracą z okręgami wędkarskimi, kołami, wiodącymi markami wędkarskimi, wiodącymi producentami, rękodzielnikami oraz organizatorami zawodów.
 
Dzięki aplikacji FISKE, każdy z nas, ma możliwość bardzo łatwej organizacji zawodów wędkarskich, kiedy i gdzie tylko chce. Wystarczy tylko zgłosić taki pomysł, a Fiske i jej przedstawiciele zajmą się cała resztą. Dzięki temu każdy organizator zawodów, uniknie problemów ze zgłoszeniami, ze zbieraniem wpisowego, prowadzeniem punktacji i zliczania wyników. To wszytko zrobi za niego aplikacja Fiske, Łatwo, komfortowo i przyjemnie.

Jeśli zechcesz walczyć o nagrody i dołączyć do istniejących już zawodów? Nie ma problemu! Wystarczy tylko na bieżąco dodawać złowione ryby z lokalnego łowiska by rywalizować z wędkarzami z całej Polski. A dzięki angielskiej wersji językowej – nawet z wędkarzami z całej Europy. Zaledwie w chwilę od zarejestrowania połowu, profesjonalny sędzia dokona oceny, zatwierdzi punktację, a Ty będziesz mógł na żywo śledzić swoje wyniki oraz miejsce w klasyfikacji zawodów.  Najważniejsze jest to, że aplikacja jest bezpłatna i dostępna w sklepach Apple Store oraz Google Play. 

Zapraszamy