Aplikacja Fiske

Serdecznie witamy w gronie naszych wystawców Fiske, Fiske to nowatorska, działająca z sukcesami od ponad 4 lat aplikacja wędkarska, dzięki której możesz przystąpić do zawodów lub samemu je zorganizować.

Męczy Cię czasochłonne wyszukiwanie zawodów w Twojej okolicy i długotrwały, skomplikowany proces zapisów? A może jesteś organizatorem zawodów i marzysz, żeby ktoś Cię odciążył podczas przygotowywania zawodów? Z pomocą przychodzi Fiske. Łatwa w obsłudze aplikacja, która wprowadzi Cię do świata rywalizacji z wędkarzami z całej Polski. Bezpłatnie zarejestruj się w aplikacji, dodawaj swoje połowy w ramach różnych zawodów i wygrywaj wspaniałe nagrody w postaci sprzętu wędkarskiego lub bonów upominkowych do sklepów wędkarskich.

 Jedź na swoje ulubione łowisko w trakcie trwania danych zawodów i konkuruj z pasjonatami z całej Polski. Marzysz o zorganizowaniu zawodów dla swojej ekipy? Z Fiske jest to dziecinnie proste! 
Wystarczy, że zgłosisz się do nich a otrzymasz: 
– dedykowanego sędzię 
– dowolny format i czas trwania zawodów 
– wsparcie techniczne

Organizowanie zawodów jeszcze nigdy nie było takie łatwe i przyjemne! Serdecznie zapraszamy do spotkania z członkami teamu aplikacji Fiske w dniach 14-15 stycznia 2023r. w Łomiankach w czasie Targów Wędkarskich EVOLUTION.

Zapraszamy