Artur Gancarz

Artur Gancarz – woblery “KILERKI”

Z wielka przyjemnością przedstawiam kolejnego naszego wystawcę – ARTURA GANCARZA.  Nasz wystawca mieszkający w okolicach  Głogowa, wytwarzaniem woblerów zajmuję się od ponad 20 lat. Początkowo tworzenie woblerów na zawodnicze bolenie i klenie było chęcią uzupełnienia zawodniczego pudełka na zawody wędkarskie w których Artur często startował. Jednak z upływem czasu, podobnie jak większość naszych twórców, Artur zauważył pewną przewagę własnych przynęt nad innymi przynętami dostępnymi w sklepach. Możliwość tworzenia przynęty dużo skuteczniejszych wynikało z możliwość tworzenia przynęt dostosowanych specjalnie do danego gatunku drapierznika na dany odcinek rzeki.  Uwzględniając wymagany zasięg rzutu, charakterystykę łowiska,  głębokość oraz uciąg wody Artur zawsze starał się tworzyć przynęty bardzo skuteczne. Oceniając wyniki zawodnicze Artura Gancarza, śmiało możemy powiedzieć, że jego przynęty doskonale sprawdzają się na połowach odrzańskich drapierzników.

Najmocniejszą stroną produkcji Artura są woblery boleniowe i kleniowe. Jestem pod ogromnym wrażeniem woblerów kleniowych Artura, które mimo bardzo małych rozmiarów osiągają wyjątkową lotność, gwarantując wytrawnemu łowcy obławianie łowisk ze znacznej odległości, unikając spłoszenia wyjątkowo przebiegłej i płochliwej ryby. W ofercie sprzedażowej Artura znajdziemy również skuteczne woblery jaziowe, trociówki i woblery pstrągowe. Jedno jest pewne, wśród woblerów naszego wystawcy nie znajdziemy żadnej kopii innego producenta, każdy z nich posiada swój unikalny wygląd i sposób malowania.

Muszę się pochwalić, że miałem okazję osobiście przetestować boleniówki Artura na odrzańskich boleniach i zdecydowanie potwierdziły swoją skuteczność.

POLECAM !!!

101

102
103
104
105
rybka 6
rybka 4
rybka 2
rybka 3
106
107
108
109
111
112
113

115
rybka 5
rybka 7
rybka
rybka 1

Serdecznie zapraszam na stanowisko wystawowe Artura Gancarza.

Pozdrawiam
Daniel Grombik