Bartey Fishing Art

Z wielką przyjemnością chciałbym przedstawić Wam mojego serdecznego przyjaciela Bartosza Szalę oraz jego wyjątkowy zespół. Bartek wspólnie z grupą znajomych artystów postanowili stworzyć coś nowego, coś co połączyłoby ich artystyczne dusze oraz wyjątkowe zamiłowanie do wędkarstwa. Tak powstał pomysł na projekt “Bartey Fishing Art”.

Celem współpracy zaprzyjaźnionych artystów stało się przekazywanie wyjątkowego piękna wędkarstwa i emocji towarzyszących wędkarzom, próba uchwycenia samego serca pasji i pokazania innym pasjonatom. Swoją inspirację zaczęli czerpać z każdego miejsca w którym wędrują z wędką, z każdej złowionej ryby której darowali życie oraz wszystkiego tego co nie da się opisać słowami. Wszystko to co jest nieuchwytne i niepowtarzalne, każdą nieuchwytną chwilę próbują przelać na płótno lub papier a później podzielić się z nami.

Tak powstały pierwsze prace zespołu, początkowo rysunki i obrazy, a obecnie koszulki, kubeczki etui na telefon. To dopiero początek podróży bo w ich głowach jest mnóstwo pomysłów, które mają przenosić Nas w ukochany Świat, nawet kiedy jesteśmy w pracy. Bo jak tu nie poczuć się lepiej kiedy pijesz herbatkę z takiego kubeczka.  Zapraszam do galerii. Bartku gratuluję pomysłu i odwagi, gratuluje również zespołu.

Pozdrawiam
Daniel Grombik
[inpost_galleria thumb_width=”200″ thumb_height=”200″ post_id=”1642″ thumb_margin_left=”3″ thumb_margin_bottom=”0″ thumb_border_radius=”2″ thumb_shadow=”0 1px 4px rgba(0, 0, 0, 0.2)” id=”” random=”0″ group=”0″ border=”” show_in_popup=”0″ album_cover=”” album_cover_width=”200″ album_cover_height=”200″ popup_width=”800″ popup_max_height=”600″ popup_title=”Gallery” type=”yoxview” sc_id=”sc1442530630143″]