Bartłomiej Bartodziej – FISHB

Miło nam powitać również Bartłomieja Bartodzieja – twórcę przynęt FISHB. Bartez, jak nazywają go koledzy, specjalizuje się w wytwarzaniu od lat znanych i cenionych woblerów sterowych, bezsterowców, cykadowoblerów, woblerów “realfish”, a od kilku lat, również przynęt miękkich. Niepowtarzalne kształty, ciekawe wzorce oraz unikalne malowania charakteryzują przynęty Bartłomieja. Dedykowane pod niemal wszystkie słodkowodne drapieżniki, znalazły uznanie przede wszystkim wśród wielu łowców boleni, sandaczy, brzan, pstrągów i okoni. Od kilku lat wytwarzane gumy znajdują swoje uznanie w ciągle rosnącej rzeszy łowców szczupaków i okoni. Z resztą zobaczcie sami.

Serdecznie zapraszamy do spotkania z Bartłomiejem Bartodziejem – FISHB na żywo, w czasie Targów Wędkarskich EVOLUTION w dniach 14-15 stycznia 2023r. w Łomiankach.

Pozdrawiamy.


3 komentarze do “Bartłomiej Bartodziej – FISHB”

  1. Witam, zaczynam łowić aspe w Belgii. Jestem zdumiony przynętami, które robisz rękami. Co oferujecie mi za aspe, ceny, koszty wysyłki i wysyłacie do Belgii ? Czy mogę zapłacić PayPal?
    Pozdrowienia
    GIRARDI Philippe

Możliwość komentowania została wyłączona.