BARWENA

Serdecznie witamy w gronie naszych wystawców Podlaski Klub Spinningowy “Barwena”. Cieszy nas niezmiernie fakt, że współpraca z Barweną jako klubem spinningowym, potwierdza odmienny kierunek organizacji przyszłych imprez targowych. Chcielibyśmy w ten sposób pokazać wszystkim kolegom i koleżankom wędkarzom, naszym sympatykom i odwiedzającym, że wędkarstwo w naszym kraju znaczy dużo więcej niż wyłącznie interes. Podlaski Klub Spinningowy pokazuje Nam, że jest mnóstwo pozytywnych ludzi w naszym kraju, którzy chcieliby się zrzeszać w kluby, stowarzyszenia oraz mniejsze społeczności. Działając w takich społecznościach pokazują nam kolegów wędkarzy, którzy oprócz wędkowania postanowili wspierać wiele wartościowych przedsięwzięć, związanych z edukacją, integracją, dbałością o okoliczne wody, ochronę środowiska oraz przede wszystkim ryby.

Podlaski Klub Spinningowy Barwena, to nie tylko klub wędkarski, ale duża, wędkarska społeczność, która postanowiła znacznie mniej narzekać, zrobić troszkę więcej dla wędkarstwa, siebie, kolegów wędkarzy oraz okoliczne zbiorniki wodne. Sposób organizacji klubu, całe kalendarium imprez, zawodów oraz pozostałych przedsięwzięć pokazuje nam, że są w naszym gronie również wędkarze, którzy postanowili zrobić troszkę więcej nie tylko w interesie klubu ale całego wędkarstwa.

5

logo barwena   ORG Kilka słów o działaniach i organizacji klubu.

Podlaski Klub Spinningowy Barwena, to wędkarski klub sportowy, który zrzesza głownie pasjonatów spinningu z Podlasia, ale otwarty również na spinningistów z całego kraju. Barwena angażuję się ze współpracę lokalną z wieloma organizacjami oraz ściśle współpracuje z rodzimym okręgiem PZW. Wyniki takiej współpracy przynoszą wiele korzyści dla wszystkich, dla Okręgu PZW, klubowiczów, wszystkich okolicznych wędkarzy, ale przede wszystkim dla całego okolicznego rybostanu  i ochrony wód. Dzięki wielu inicjatywom Barweny, wprowadzono wiele zmian w organizacji wędkarstwa, zawodów wędkarskich, wprowadzono okresy ochronne, również górne wymiary ochronne. Inicjatywy klubu takie jak: rozmowy i konsultacje z lokalnym władzami PZW, sprzątanie łowisk czy uczestnictwo w zarybieniach to nie tylko nośne hasło ale realne działania. Hasłami przewodnimi Podlaskiego Klubu Spinningowego Barwena stały się hasła “edukacja, wsparcie oraz praca z dziećmi i młodzieżą, integracja, kompromisy oraz dobra zabawa.

Serdecznie zapraszamy do współpracy z Barweną-Podlaskim Klubem Spinningowym oraz do spotkania na żywo już w styczniu, na targach EVOLUTION 2019.

10

9

8

7

6

3

2

0

4
logo barwena   ORG