CW Lures

Serdecznie witamy w gronie naszych wystawców Norberta Rakoczego z marką przynęt CW Lures. Norbert Rakoczy, spinningista z zamiłowania, znaczną część swojego wędkarskiego czasu przeznacza na łowienie głownie okoni i szczupaków. Charakterystyka łowisk nad którymi miał przyjemność wędkować wymuszała na nim szukania optymalnych przynęt do warunków panujących nad wodą. I tak powstał pomysł na tworzenie przynęt głownie dla siebie, które mogłyby sprostać oczekiwaniom Norberta w połowie ulubionych gatunków ryb. Z czasem powstał pomysł na produkcję rękodzielniczych przynęt dla szerszego grona spinningistów, czego efektem jest obecna marka przynęt naszego wystawcy pod nazwą CW Lures.

W ofercie wystawowej CW Lures znajdziemy trzy modele jerków, z czego dwa modele przeznaczone do łowienia szczupaków oraz jeden mniejszy, dedykowany okoniom. Oferowane przynęty doskonale sprawdzają się na nieco płytszych akwenach, o głębokości wody ok 2-2,5m o charakterystyce pracy 1-1,5m głębokości. Wszystkie oferowane przynęty są zbrojone w wysokiej klasy kotwice renomowanej firmy BKK.


Serdecznie zapraszamy do spotkania z Norbertem Rakoczym – CW Lures w czasie Targów Wędkarskich EVOLUTION w dniach 13-14 stycznia 2024r. na Arenie Ursynów w Warszawie..

Zapraszamy