EKSPEDYCJA TROĆ !!!

“EKSPEDYCJA TROĆ” & “Pierwszy familijny zlot wędkarski”.
Mrzeżyno 28 stycznia – 02 lutego 2016

 

Zapraszam wszystkich na “Pierwszy Familijny Zlot Wędkarski” w Polsce pod nazwą “Ekspedycja Troć”
Jest to impreza, która ma skupiać wokół siebie wyjątkowych ludzi “KTÓRZY ZAWSZE MARZYLI O SPRÓBOWANIA SWOICH SIŁ POSZUKIWANIU TROCI” oraz którzy zechcieliby pogodzić swoją życiową pasję z RODZINNYM WYPOCZYNKIEM.

plakat 4
To niepowtarzalna okazja do tego aby drogą wielkiego kompromisu pogodzić dwie najważniejsze dla nas rzeczy, czyli niesamowita pasja i chęć złowienia wymarzonej ryby oraz zrobienia czegoś wyjątkowego dla naszych rodzin. Program imprezy będzie zorganizowany tak, aby każdy z Was, każdy wędkarz, nasze żony, nasze dzieci wyjechały z tego pobytu z wielką satysfakcją.

NOCLEGI – REZERWACJE

Przygotowaliśmy dla Was specjalną ofertę noclegową. Proszę wszystkich chętnych do udziału w ekspedycji o rezerwację noclegów wyłącznie u organizatora imprezy, gdyż noclegi stanowią część składową całej imprezy, należy do jednej z części całego procesu organizacji. Ponadto specjalne warunki cenowe udziału w samej ekspedycji, codziennych atrakcji, wycieczek, dodatkowych atrakcji i niespodzianek skierowane są wyłącznie do uczestników ekspedycji jako całości.

Pozostałe koszta wynikające z codziennego dowozu na łowiska, organizacji żywienia podczas wędkowania oraz ubezpieczenia kożdego wędkarza podam już wkrótce.

Dlatego noclegi proszę rezerwować u Pani Dorotki z Restauracji Letniskowej.

Cena noclegu – 45zł/osoba. —> Tel. 665 795 235

DLA WĘDKARZA
Złowienie wymarzonej troci, wspólne ucztowanie przy ognichu, pogaduchy z wędkarzami, jakaś kropelka rozgrzewającego trunku to jest to. Ponadto możliwość wspólnego przebywania wśród ludzi, którzy są podobni do nas, mają wspólną pasję, myślą podobnie do nas, w sowim życiu cenią są przyjaźń i niesamowitą atmosferę daje nam możliwość doświadczenia czegoś, czego nigdy wcześniej nie dane było nam doświadczyć.

DLA RODZINY
Nasze żony oraz dzieci będą miały niepowtarzalną okazję na to aby poznać bliżej naszą okolicę, poznać i zobaczyć rzeczy, które w innej porze roku są nie do zobaczenia. Teraz kiedy jest spokojnie, kiedy nie tłumu, teraz kiedy można wdychać wyjątkową ilość Jodu, na spokojnie usiąść na plaży zobaczycie wyjątkowy urok Morza Bałtyckiego oraz naszych plaż. Zbuntowane, spienione fale, agresywne powiewy wiatru pozwalają uchwycić w aparatach wyjątkowy urok i zatrzymać na chwilę wyjątkowe chwile.

DLA NAS WSZYSTKICH
W programie imprezy czas wędkowania zaplanowałem tak, aby godzina powrotu znad wody gwarantowała nam wędkarzom kilka godzin bardzo aktywnego wędkowania oraz poświęcenie kilka godzin każdego dnia naszym rodzinom. Tak aby każdy z nas miał możliwość zjedzenia wspólnej obiadokolacji z rodzinką, kilka godzin wspólnego wypoczynku oraz możliwość spacerowania całą rodzinką po plaży. To ma być wyjątkowy czas dla nas i naszych bliskich, wielkim kompromisem w imię wspólnego szczęścia i dobra.

GWÓŹDŹ PROGRAMU.
Każdego dnia po godzinie 19.00 organizowane będą wieczorki integracyjne. Wspólne biesiadowanie, wielogodzinne pogaduchy przy kominku mają dać nam możliwość poznawania się jeszcze bardziej. Przewidziałem dla Was kilka niespodzianek ale jak sama nazwa mówi niespodzianka to niespodzianka. Gwarantuję – będzie wyjątkowo. Nie obawiajcie się zabierać ze sobą swoich żon i swoich dzieci, poza tym, że każdy z nas wyda kilka stówek więcej będzie wspaniale.

IMPREZA JAKO MISJA
Chciałbym aby Ekspedycja Troć jako jedna z kilku imprez którą będę organizował każdego roku były czymś wyjątkowym. Moim marzeniem jest aby moje imprezy skupiały wokół siebie przede wszystkim ludzi wyjątkowych, którzy ponad dobra materialne cenią sobie jeszcze takie wartości jak “Uczciwość, Przyjaźń, Pomaganie innym, Wspólne spędzanie czasu, Zauważanie rzeczy wyjątkowych”. To pewnego rodzaju misja. Dzięki takim imprezą chciałbym abyśmy wszyscy zatrzymywali się przynajmniej na chwilkę, zrobili sobie krótki bilans swojego życia, zauważenie że “NAJŁATWIEJ REZYGNUJEMY W SWOIM ŻYCIU Z RZECZY NAJWAŻNIEJSZYCH I NAJBARDZIEJ WARTOŚCIOWYCH”. Zbyt często kochani pod przykrywką natłoku codziennych obowiązków rezygnujemy z tego co może dać nam pozytywne natchnienie i naładowanie baterii, czyli “naszego wypoczynku, poświęcenie więcej czasu naszym bliskim, przebywanie wobec ludzi wyjątkowych i wartościowych, którzy chętnie dadzą coś od siebie nie żądając nic w zamian. Wielokrotne rozczarowania ludźmi którzy nas otaczają powodują, że zamykamy się coraz bardziej i jesteś coraz bardziej nieufni. Ale w naszym kraju jeszcze jest wielu wspaniałych ludzi i takich ludzi chciałbym widywać na swoich imprezach.

KOSZTA:
Już za kilka dni podam Wam ostateczne koszta imprezy.
NOCLEGI – Podam Wam numer do osoby która będzie zajmowała się rezerwacjami.
OPŁATY ZA WĘDKOWANIE – tylko osoby, które zarezerwują noclegi w pensjonatach wspierających inicjatywę będą mogły skorzystać z promocyjnej za JEDEN PAKIET zawierający oferty za dowozy na łowiska, zezwolenia, organizację wypraw, wyżywienie, opłaty startowe, ubezpieczenia.

NOCLEGI – REZERWACJE
Przygotowaliśmy dla Was specjalną ofertę noclegową.
Noclegi dla uczestników ekspedycji proszę rezerwować u Pani Dorotki z Restauracji Letniskowej.

Cena noclegu – 45zł/osoba. —> Tel. 669 891 201

 

KOŁOBRZEG, TRZEBIATÓW, OKOLICE, CAŁE ZACHODNIOPOMORSKIE
Zapraszamy wszystkich kolegów z okolicy na wspólne wędkowanie, biesiadowanie i na wieczorki. To jest impreza dla wszystkich. Jeśli któryś z Was drodzy koledzy bardzo dobrze zna Regę, Inę lub Parsętę oraz chciałby pomóc w oprowadzeniu kolegów po łowiskach chętnie przyjmę taką pomoc. Jako miejscowi wędkarze będziecie najlepszymi przewodnikami.

JEŚLI NIE MOŻESZ PRZYJECHAĆ NA CAŁE 6 DNI – PRZYJEDŹ NA 3-4

JEŚLI NIE WĘDKUJESZ A CHCESZ SPĘDZIĆ WYJĄTKOWO CZAS RÓWNIEŻ ZAPRASZAMY – BĘDZIE NAM MIŁO

JEŚLI NIGDY NIE ŁOWIŁEŚ TROCI – POMOŻEMY CI, NA PIERWSZY RAZ NIE RÓB WIELKICH ZAKUPÓW, ZWERYFIKUJESZ POTRZEBY PO POWROCIE

MARZENIE
Każdy kto kiedykolwiek marzył o złowieniu troci na muchę, streamera, woblera lub blachę na pomorskich rzekach musi do nas przyjechać i powalczyć z nami. Zabierajcie wszyscy swoje rodziny i przyjeżdżajcie na ferie do Mrzeżyna. Termin imprezy jest bardzo dokładnie przemyślany.

WSTĘPNY TERMINARZ EKSPEDYCJI
Program imprez, promocja i poszukiwania troci na naszych wyjątkowych rzekach::
28. stycznia – trociowe zmagania na Redze
29. stycznia – trociowe zmagania na Inie
30. stycznia – trociowe zmagania na Parsęcie
31. stycznia – trociowe zmagania na Redze
01. lutego – trociowe zmagania na Inie
02. lutego – trociowe zmagania na Parsęcie

CODZIENNY PROGRAM IMPREZY:
– 7.00 zorganizowany wyjazd na łowisko-nad rzeką trociową
– 7.30 -11.30 – pierwsza tura wędkowania z naszymi przyjaciółmi (kolegami z okolicy w roli przewodników)
– 11.30-12.30 – każdego dnia uroczysty poczęstunek dla wędkarzy nad rzeką, kiełbaska z ogniska, pyszna męska zupa z kociołka z ogniska, kawa, herbatka
12.30-13.00 – koleżeńskie pogaduchy przy ognisku
13.00-15.00 – druga tura wędkowania
15.00 -16.00 – zjazd z łowiska i powrót na kwatery
16.00-19.00 – czas dla rodziny, odpoczynek, wyjście na plażę, spacery, wylegiwanie w łożeczku
od 19.00 – integracja w Restauracji Letniskowa w Mrzeżynie przy kominku przyjacielska integracja, kominek, przy grzańcu, piwku lub czymś mocniejszym, do tego kilka niespodzianek, na razie za wcześnie na wszystkie informacje.

PROGRAM DLA RODZIN
W tym samym czasie: moja żona plus kolega przewodnik będą zabierać nasze rodziny na wycieczki, zwiedzanie Kołobrzegu, Niechorza, Rewala i przystanki z dziećmi w ciekawych oraz parkach rozrywki dla dzieci.

Skoro rodzinny zjazd i to w ferie nad morzem, to musicie posmakować spacerów zimowych po plaży, zwiedzanie okolicy, wspólne spotknia, integracja rodziców i dzieci, wszystko zgodnie z zasadą “Dla każdego coś dobrego”
Mamy wówczas ferie – dlatego wszyscy wędkarze i całe nasze rodzin po cięźkich i wyczerpujących poszukiwaniach troci, musimy odpocząć, zrobić coś dla rodzin, urozmaicić i wynagrodzić ich czas, a najważniejsze – zmobilizować sie do wieczornych spotkań przy kominku- integracji..

JA JUŻ TO CZUJĘ !!!
BĘDZIE WYJĄTKOWO, RODZINNIE, PRZYJACIELSKO I WSPANIALE. WSZYSCY BĘDĄ ZADOWOLENI !!!

Czy byliście kiedykolwiek na tak wyjątkowej rodzinnej imprezie, udowodnimy Wam że zarówno lato jak i zima będzie wyjątkową porą do rodzinnego wędkarskiego spędzania czasu nad Polskim Morzem.
Wszystkie warunki uczestnictwa, wszelkie warunki finansowe opiszę wkrótce !!!!
Skoro wszystko ma być wyjątkowe, dlatego na specjalne zamówienie jeden z moich przyjaciół poświęcił wiele godzin aby przy użyciu tradycyjnego kredkowania narysował specjalnie dla nas plakat.

Zapoznajcie się z plakatem
Udostępniajcie posty.
Zapraszajcie swoich wyjątkowych znajomych, z którymi chcecie spędzić wyjątkowy czas.

POZDRAWIAM
Wasz przyjaciel – Daniel Grombik​
GROMBIK Team – GROMBIK Team FISHING OBSESSION