Juris Balabka z Łotwy kolejny raz na naszych targach

Juris Balabka z Łotwy.

Doskonały twórca woblerów z Łotwy Juris Balabka potwierdził ponowny udział w Targach Rękodzieła Wędkarskiego. Juris Balabka jest bardzo znanym twórcą woblerów zwłaszcza w Rosji, na Łotwie oraz wszystkich krajach skandynawskich. Wielokrotnie uczestniczył w różnych imprezach targowych, w tym na bardzo popularnych targach wędkarskich w Rosji.

Juris Balabka jest bardzo doświadczonym wytwórcą szerokiej gamy woblerów Hand-Made. W ofercie sprzedażowej naszego wystawcy znajdziemy bardzo skuteczne woblery na łososie, trocie, taimienie, sandacze i szczupaki. Dodatkowym atutem naszego twórcy jest to, że produkcje swoich woblerów rozgranicza na przynęty do spinningi i przynęty do trollingu. Taka klasyfikacja znacznie ułatwia wybór optymalnej przynęty dla kupującego. 

Patrząc na woblery Jurisa Balabki, od razu zauważymy dużą precyzję wykonania, dbałość o najmniejsze detale, bogata kolorystykę, duża rozmaitość rozmiarów oraz rodzajów pracy. Gołym okiem zauważymy, że tworzone przynęty, zwłaszcza trociowe mają odmienne wzory od wytwarzanych u nas w Polsce. Ponadto zastosowane opalizacje, polaryczacje, lakiery fluorescencyjne dodają atrakcyjności poszczególnym woblerów.

Uważam, że udział Jurisa Balabki w naszych targach jest ciekawym urozmaiceniem i dodaje na pewno będzie ciekawym kąskiem dla niejednego zapalonego wędkarza.

1
2
3
5
6
7
9
12
13
15
16
17
18
19

Zapraszam na stanowisko wystawowe Jurisa Balabki

Pozdrawiam
Daniel Grombik