Konkurs na lokalizację “2 Targów Rękodzieła Wędkarskiego”

2 TARGI RĘKODZIEŁA WĘDKARSKIEGO – KONKURS NA LOKALIZACJĘ

W związku z częstymi zapytaniami różnych osób i propozycjami przeniesienia imprezy w inną lokalizację ogłaszam oficjalny konkurs na “2 Targi Rękodzieła Wędkarskiego 19-21 sierpień 2016”.

Targi Rękodzieła Wędkarskiego to impreza wyjątkowa jeśli chodzi o samo Rękodzieło Wędkarskie, sposób organizacji, jej charakter, wyjątkową wartość marketingową. Dlatego daje miejscowości w której jest organizowana wyjątkowy wizerunek oraz międzynarodową promocję poprzez cykliczną organizację. Nasze targi mają być jedyną i najsilniejszą tego typu imprezą na Świecie, ma skupiać zarówno twórców z najdalszych zakątków globu oraz dealerów przynęt i odwiedzających. Ma zapewniać naszym twórcom rozwój, promocję, budowanie oficjalnych sieci sprzedażowych w kraju i za granicą.

0,1 (2)

DLATEGO WŁAŚNIE POSTANOWIŁEM OGŁOSIĆ OFICJALNY KONKURS NA LOKALIZACJĘ IMPREZY, Propozycje współpracy mogą składać zarówno samorządy, ich przedstawiciele, jak i podmioty indywidualne-prywatne.

Podmioty prywatne występujące z propozycjami współpracy muszą posiadać wystarczającą infrastrukturę zapewniającą odpowiednie warunki organizacji.  Taki obiekt musi posiadać odpowiednie zaplecze w formie sali bankietowo-konferencyjnej, odpowiednie hole, przestrzeń wystawową oraz ciągi komunikacyjne.

KRYTERIA WYBORU OBIEKTU:
– wyłącznie miejscowość nadmorska z małą odległością do plaży;
– rozpatrywane lokalizacje od Świnoujścia po samo Trójmiasto;
– nie wykluczam żadnej lokalizacji w tym zakresie
– dobrze rozwinięta komunikacja;
– obiekt o powierzchni wystawowej 500-1000m2;
– dobrze rozwinięta baza noclegowa oraz gastronomia
– samorząd oraz środowisko biznesowe otwarte na współpracę;
– przyjazne środowisko lokalne otwarte na rzeczy wartościowe;
– dostrzeganie międzynarodowego potencjału marketingowego imprezy;
– miejscowość wspierająca wędkarstwo oraz turystykę wędkarską;
– zaangażowanie we wsparcie organizacyjne i promocyjne.

UWAGA OBIEKTY PRYWATNE – DUŻE KOMPLEKSY WYPOCZYNKOWE !!!
Abyśmy mogli nawiązać współpracę w zakresie organizacji imprezy obiekt musi posiadać salę lub modułowy zestaw sal konferencyjnych nie mniejszy sumarycznie niż 500-1000m2. W przypadku zainteresowania współpracą proszę o kontakt wyłącznie osoby decyzyjne, nie jak w poprzednim tygodniu pracowników niedecyzyjnych. Dopuszczam rozwiązania nowatorskie i niestandardowe, bo sam charakter imprezy jest unikalny.

Muszę przyznać uczciwie, że prowadzę negocjacje zarówno z samorządami jak i podmiotami prywatnymi.
Jednak dla nie jako organizatora imprezy najważniejsze jest – “ABY WSPÓŁPRACUJĄCY SAMORZĄD LUB PARTNER INDYWIDUALNY WIDZIAŁ W TEJ IMPREZIE WYJĄTKOWY CHARAKTER, PEWNĄ POZYTYWNĄ WARTOŚĆ KTÓRA NIE MOŻE BYĆ JEDYNIE ŚRODKIEM DO OSIĄGNIĘCIA WYNIKU FINANSOWEGO”.

Otwarty konkurs musi dawać mi gwarancję jako organizatorowi imprezy, że miejsce w którym będzie zorganizowana jest środowiskiem w pełni przyjaznym i wspierającym projekt. Tak się buduje rzeczy wielkie i wartościowe.

Serdecznie zapraszam do współpracy.
Daniel Grombik – GROMBIK Team FISHING OBSESSION