Kubale Outdoor Photography – Fotografia Wędkarska

WYMARZONE ZDJĘCIE Z REKORDOWĄ RYBĄ?
PAMIĄTKA NA CAŁE ŻYCIE?

Przedstawiany naszych kolejnych wystawców – tym razem specjalizujących się w fotografii.

Kubale Outdoor Photography to wspólny projekt pary wędkarzy muchowych i fotografów – Arka i Agi Kubale. Od kilku lat przemierzają różne zakątki Polski i Europy, by dokumentować na zdjęciach piękno muchowej pasji – łowione ryby, otaczające ich krajobrazy i przyrodę, spotkanych na szlaku ludzi i związane z tym emocje.

Zdjęcia Arka i Agi można znaleźć w różnych polskich i zagranicznych magazynach – m.in. w Sztuce Łowienia, z którą są związani redakcyjnie, Wędkarstwo Moje Hobby, Catch Magazine, This is Fly oraz The Flyfish Journal. Ponadto zdjęcia zostały uhonorowane w różnych prestiżowych konkursach fotograficznych: w 2014 roku jedno ze zdjęć zdobyło pierwsze miejsce (Grand Prize) w konkursie amerykańskiej organizacji Trout Unlimited, natomiast w 2015 roku zdjęcia zwyciężyły w kilku kategoriach w konkursie organizowanym przez International Federation of Fly Fishers.

W tym roku na drugiej edycji Targów Rękodzieła Wędkarskiego będzie możliwość spotkania się z Arkiem i Agą Kubale na ich stoisku i porozmawiania o fotografii (zwłaszcza wędkarskiej), a także obejrzenia oraz zakupu ich prac na wspaniałych wydrukach w najwyższej jakości, czyli technologii Fine Art Print / Giclee (świetnej jakości papiery fotograficzne i płótna, najwyższej jakości pigmenty). Będą też inne “rybne” gadżety firmowane projektem Kubale Outdoor Photography, a także krótkie warsztaty z fotografii poprowadzone przez Arka.

Zapraszamy, będzie się działo!

1
2
3
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18

Więcej informacji na:

www.kubale-outdoor.com
www.facebook.com/KubaleOutdoorPhoto

POZDRAWIAM
Daniel Grombik