KUŹNIA WĘDKARSKA Dariusza Jankowskiego

KUŹNIA WĘDKARSKA

Doświadczony wędkarz z wyjątkową wiedzą postanowił swoją życiową pasję związać z życiem zawodowym, Wieloletnie doświadczenie Darka, pomysłowość, wyjątkowa dociekliwość i zdolności manualne zaowocowały w własnej działalności gospodarczej, Kuźnia Wędkarska, czyli pracownia Darka szybko się rozwija i zyskuje zwolenników.

Darek specjalizuje się w wytwarzaniu wędzisk spinningowych, wędzisk podlodowych, woblerów, mormyszek i kiwaków. Jego zawodnicze dokonania oraz sposób wykonania wędzisk potwierdzają jego klasę. Każda rzecz spod ręki Darka jest poddana wielu testom, zanim trafi do produkcji musi zdobyć jego zaufanie.

Nazwa pracowni Darka czyli Kuźnia Wędkarska potwierdzają wartość jego pracy. Zanim otworzył działalność gospodarczą, przez wiele lat wykuwał swoją wiedzę i charakter, doświadczenie i zdolności, ciężką pracę i tysiące godzin z wędką. Teraz każdy jego produkt ma kawałek jego życia, ten kawałek jego duszy, który daje wyjątkowość oraz budzi zaufanie.

Dariusz Jankowski odniósł wiele sukcesów w karierze zawodniczej. To dwukrotny drużynowy v-ce mistrz Świata, jednokrotny mistrz Polski indywidualnie, czterokrotny drużynowy v-ce mistrz Polski oraz ośmiokrotny drużynowy mistrz Polski w wędkarstwie podlodowym.

W ostatnim czasie w ofercie sprzedażowej Kuźni Wędkarskiej pojawiło się wiele obiecujących woblerów dedykowanych na największe nasze drapieżniki, czyli: sumy, taimienie i szczupaki.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

25

27

28

Polecam
Daniel Grombik