Łukasz Wiiiński – Wil Micro Lures

Łukasz Wiiiński – Wil Micro Lures w gronie wystawców.

Łukasz mimo młodego wieku bardzo szybko robi postępy w wędkarskim Hand-Made.  Jego najbardziej znaną przynętami są microwoblerki “GROSZKI”. Te malutkie i niepozorne przynęty okazały się bardzo skuteczne w połowach bardzo ostrożnych kleni i jazi. Te bardzo ostrozne i podejrzliwe ryby na stałe zagustowały w Groszkach, przez co te malutkie woblerki Łukasza szybko znalazły wielu zwolenników. Groszki bardzo skutecznie prowokują również okonie które stanowią częsty przyłów.

Kolejną skuteczną przynętą Łukasza są bardzo skuteczne przy niżówkach malutkie 4cm-owe Uklejki. Przy bardzo niskich stanach wody skutecznie prowokują każdego drapieżnika gustującego w małych rybkach. Najczęściej używane są do połowu kleni, okoni i szczupaków wygrzewających się na płytkiej wodzie.

Gratuluję Łukaszu odwagi i determinacji w dążeniu do celu, będziesz naszym najmłodszym wystawcą. Do zobaczenia na targach.

Pozdrawiam
Daniel Grombik
[inpost_galleria thumb_width=”200″ thumb_height=”200″ post_id=”1219″ thumb_margin_left=”3″ thumb_margin_bottom=”0″ thumb_border_radius=”2″ thumb_shadow=”0 1px 4px rgba(0, 0, 0, 0.2)” id=”” random=”0″ group=”0″ border=”” show_in_popup=”0″ album_cover=”” album_cover_width=”200″ album_cover_height=”200″ popup_width=”800″ popup_max_height=”600″ popup_title=”Gallery” type=”yoxview” sc_id=”sc1438893296884″]