Master YO – Volodymyr Jackowski – Ukraina

Serdecznie witamy w gronie naszych wystawców kolejnego wystawcę z Ukrainy – Volodymyr Jackowski – woblery “Master YO”.  Volodymyr Jackowski na co dzień mieszka w Kijowie, dużo wędkuje i od wielu lat specjalizuję się w wytwarzania bardzo szerokiego asortymentu woblerów. Jego przynęty testowało mnóstwo znanych i utytułowanych zawodników europejskiego spinningu w tym bardzo znany holenderski łowca szczupaków – Bertus Rozemejer. O przynętach naszego wystawcy wielokrotnie pisały ukraińskie czasopisma wędkarskie.

W ofercie Volodymyra Jackowskiego znajdziecie bardzo szeroki asortyment woblerów w tym woblery trociowe, sandaczowe, jednak najsilniejszą stroną naszego wystawcy są woblery szczupakowe. To właśnie tym woblerom nasz wystawca poświęca najwięcej uwagi a jego doświadczenie w łowieniu szczupaków procentuje skutecznością i niezawodnością wytwarzanych przynęt.
Najbardziej popularne modele woblerów Volodymyra to:
Camarones ; waga 60 g; 145 mm; na magnesach; grzechotka.; tonący; głębokość 1 m;
– Psycho: waga 31 g; 125 mm; głębokość 0.5-1.5 m; tonący;
– Crayfish: waga 18 g; 95mm; grzechotka; magnesy; tonący;
– Javelin : waga 35 g; 150 mm; tonący;
– Relykt: waga 50 g; 180 mm;  tonący;
– Barracuda;  waga 72 g; długość 200 mm; tonący.

Patrząc na woblery Master YO zobaczymy kilka rozwiązań, które w Polsce jeszcze nie są popularne. Najbardziej zainteresowały mnie woblery łamane-przegubowe oraz woblery ze sterami umieszczonymi z tyłu woblera. Nigdy nie łowiłem na takie  przynęty, dlatego obowiązkowo zarówno jerki jak i woblery Volodymyra muszą znaleźć się i w moim pudełku. Bardzo szeroki asortyment woblerów zarówno kolorystycznie jak i rozmiarowo stał się dla mnie interesującą częścią pożądanego wędkarskiego asortymentu.

Bardzo się cieszę, że Master YO-Volodymyr Jackowski zgłosił się do udziału w naszej imprezie, wzbogacając ją i wzmacniając wątek międzynarodowy. Mam nadzieję, że to dopiero początek współpracy z rękodzielnikami z Ukrainy a w kolejnej edycji targów wystawców zagranicznych będzie dużo więcej.

  barracuda (2)
Camarones (2)


crayfish on magnets
Javelin
psycho
relykt

104
105
110
116
117
120
121
122

Zapraszam na stanowisko wystawowe Master YO-Volodymyra Jackowskiego.

Pozdrawiam
Daniel Grombik