Master YO – Volodymyr Jackowski z Ukrainy

Mamy wystawcę z Ukrainy – Master YO – Volodymyr Jackowski

Master YO – Volodymyr Jackowski to jeden z najlepszych rękodzielników z Ukrainy. Doskonały wędkarz, który na co dzień mieszka w Kijowie od wielu lat specjalizuję się w wytwarzania bardzo szerokiego asortymentu woblerów. Jego przynęty testowało mnóstwo znanych i utytułowanych zawodników europejskiego spinningu w tym bardzo znany holenderski łowca szczupaków – Bertus Rozemejer. O przynętach naszego wystawcy wielokrotnie pisały ukraińskie czasopisma wędkarskie.

W ofercie Volodymyra Jackowskiego znajdziecie bardzo szeroki asortyment woblerów w tym woblery trociowe, sandaczowe, jednak najsilniejszą stroną naszego wystawcy są woblery szczupakowe. To właśnie tym woblerom nasz wystawca poświęca najwięcej uwagi a jego doświadczenie w łowieniu szczupaków procentuje skutecznością i niezawodnością wytwarzanych przynęt.

Patrząc na woblery Master YO zobaczymy kilka rozwiązań, które w Polsce jeszcze nie są popularne. Najbardziej zainteresowały mnie woblery łamane-przegubowe oraz woblery ze sterami umieszczonymi z tyłu woblera. Nigdy nie łowiłem na takie  przynęty, dlatego obowiązkowo zarówno jerki jak i woblery Volodymyra muszą znaleźć się i w moim pudełku. Bardzo szeroki asortyment woblerów zarówno kolorystycznie jak i rozmiarowo stał się dla mnie interesującą częścią pożądanego wędkarskiego asortymentu.

Bardzo się cieszę, że Master YO-Volodymyr Jackowski zgłosił się do udziału w naszej imprezie, wzbogacając ją i wzmacniając wątek międzynarodowy. Mam nadzieję, że to dopiero początek współpracy z rękodzielnikami z Ukrainy a w kolejnej edycji targów wystawców zagranicznych będzie dużo więcej.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
102

103
104
105
109
110
111
112
113
114
115
116
117
120
107
121
122

Zapraszam na stanowisko wystawowe Master YO-Volodymyra Jackowskiego.

Pozdrawiam
Daniel Grombik