MORMYSZKI I KIWAKI zawodnicze.

MORMYSZKI I KIWAKI Dariusza Jankowskiego z pracowni
“KUŹNIA WĘDKARSKA”.

W końcu nadszedł długo oczekiwany czas przez wielu wędkarzy – z pierwszymi mrozami rozpoczynamy początek sezonu podlodowego, który w ostatnich latach zyskuje na popularności. Oprócz niezbędnego doświadczenia wędkarskiego równie istotnym i decydującym często o sukcesie czynnikiem, jest odpowiednie dobranie sprzętu na który zamierzamy łowić. W tym szczególnym okresie, w którym często o powodzeniu na lodzie decydują detale, uważam, że najlepiej zaufać wiedzy i doświadczeniu najbardziej utytułowanych zawodników w Polsce.

Dlatego postanowiłem zaprezentować Wam mormyszki zawodnicze, profesjonalne zanęcarki oraz kiwaki Przyjaciela, który odniósł wiele sukcesów zawodniczych zarówno w Polsce jak i na arenie międzynarodowej. Przedstawiam produkty:

Dariusza Jankowskiego – dwukrotnego w-ce mistrza świata i kilkukrotnego mistrza Polski w wędkarstwie podlodowym, właściciela pracowni wędkarskiej “KUŹNIA WĘDKARSKA”.

Na profesjonalne mormyszki Darka łowi wielu zawodników światowej czołówki wędkarstwa podlodowego z Europy, Kanady i USA. POLECAM!!!

Na stronie internetowej naszego Mistrza znajdziecie wiele ciekawych-profesjonalnych porad, artykułów i produktów, które zapewniają profesjonalnym zawodnikom osiąganie wyjątkowych wyników. Link poniżej:

http://www.kuzniawedkarska.pl/

1
2


3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20