No i dokonało się, integracja i przyjaźń ponad wszystko.

 

Tydzień po targach.

Minął już tydzień od zakończenia targów, a jeszcze adrenalina nie pozwala usiąść i odpocząć. Wszyscy, którzy zdecydowali się nam zaufać zobaczyli i przeżyli cos wyjątkowego. Tego nie da się opowiedzieć, oglądając fotorelację można w minimalnym stopniu przenieść się w Wymarzony Wędkarski Świat, w którym wszyscy podają sobie dłonie i wszyscy są równi. 

Każde podziękowanie, każdy uśmiech przekonuje mnie, że budujemy cos wyjątkowego i idziemy w słuszną stronę. Dziękuję Wam wszystkim za spotkanie, wieczorna integrację, biesiadowanie i ogromne pokłady ciepła które od Was dostaję. Z każdą zadowoloną osobą rośnie mój entuzjazm i chęć do rozwijania imprezy.

Cierpliwości !!!, już za nie cały rok zobaczymy się ponownie, z wami, waszymi rodzinami i wieloma, którzy z jakiegoś powodu nie mogli z nami być. Miał być odpoczynek, ale Wasz entuzjazm niesie mnie do dalszej pracy i nie pozwala mi poczuć się zmęczonym. To wielkie!!!! 

Pozdrawiam
Daniel Grombik – wasz przyjaciel,
[inpost_galleria thumb_width=”200″ thumb_height=”200″ post_id=”1678″ thumb_margin_left=”3″ thumb_margin_bottom=”0″ thumb_border_radius=”2″ thumb_shadow=”0 1px 4px rgba(0, 0, 0, 0.2)” id=”” random=”0″ group=”0″ border=”” show_in_popup=”0″ album_cover=”” album_cover_width=”200″ album_cover_height=”200″ popup_width=”800″ popup_max_height=”600″ popup_title=”Gallery” type=”yoxview” sc_id=”sc1443176487845″]