Oficjalny nabór Wystawców

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią w dniu 15.07.2024r. od godziny 8.00 uruchamiamy oficjalny nabór Wystawców na Targi Wędkarskie EVOLUTION, organizowane przez nas w dniach 18-19 stycznia 2025r. na Arenie Ursynów w Warszawie.

W bieżącej edycji imprezy nabór Wystawców będzie odbywał się wyłącznie drugą elektroniczną, za pośrednictwem skrzynki pocztowej Organizatora: grombikteam@gmail.com.

Wszyscy zainteresowani współpracą/udziałem w targach jako wystawcy, zobowiązani są do przesłania mailowego zgłoszenia na podany wyżej adres mailowy Organizatora.

Treść zgłoszenia:
W treści zgłoszenia prosimy o podanie:
– nazwę firmy lub nazwę brandu/nazwę przynęt wystawcy
– pełne dane adresowe wymaganej do zawarcia umowy ( firmy lub osoby fizycznej )
– krótki opis/charakterystyka oferty wystawcy

Organizator zgodnie z wyżej zawartą informacją, będzie przyjmował zgłoszenia Wystawców wysłane wyłącznie po godzinie 8.00 dnia 15.07.2024r. – czyli dopiero od momentu oficjalnego rozpoczęcia naboru. Zgłoszenia przesyłane drogą mailową wcześniej/przed wskazanym terminem nie będą rozpatrywane.

Organizator w odpowiedzi na każde mailowe zgłoszenie prześle każdemu zainteresowanemu kompleksową ofertę z obowiązującym w tej edycji targów Regulaminem. Akceptacja Regulaminu oraz warunków z oferty będzie skutkowała wpisaniem zainteresowanych na tzw. “Listę zadeklarowanych Wystawców”.

Przypominamy, że osoba zainteresowana udziałem w Targach Evolution staje się pełnoprawnym Wystawcą dopiero z momentem zawarcia pisemnej umowy.

Z tego miejsca serdecznie zapraszam wszystkich Rękodzielników, Producentów sprzętu wędkarskiego, Organizatorów turystyki wędkarskiej do udziału w tej wyjątkowej imprezie. Szykuje się wielkie wędkarskie święto na którym i Was nie może zabraknąć.

Pozdrawiam

Daniel Grombik – Organizator