Perfekt Opakowania

A teraz coś specjalnego dla Rękodzielników. Serdecznie witamy w gronie naszych wystawców Bartosza Radzikowskiego z firmą Perfekt Opakowania. Firma Perfekt Opakowania zajmuje się profesjonalną produkcją oraz dystrybucją opakowań, w tym również dla Rękodzielników oraz producentów przynęt. Najważniejszym atutem naszego wystawcy jest możliwość wyprodukowania opakowań na indywidualne zamówienie klienta, według jego pomysłu, ściśle dostosowanego do jego indywidualnych potrzeb, z gwarancją profesjonalnego wsparcia w cały procesie produkcji. Od projektu po gotowy produkt. To doskonała alternatywa dla wszystkich tych, którzy szukają nowych rozwiązań oraz wyższego standardu prezentacji oferowanych przynęt.

W ofercie firmy Perfekt Opakowania znajdziemy doskonale znane już opakowania typu: blister, skin-pack, blister zgrzewany z kartonikiem, blister zgrzewany na W-CZ (wysoka częstotliwość) a także opakowania kartonowe. Nasz wystawca wykonuje również usługi konfekcjonowania ( co-packing), pełne profesjonalne doradztwo odnośnie pakowania produktów, projektowania opakowań, po samą produkcję. Wieloletnie doświadczenie i znajomość branży jak i specyfiki produkcji powoduje, że opakowania firmy Perfekt Opakowania charakteryzują się wysokim standardem jakości, trwałość, gwarantując zadowolenie klienta i długoterminową, komfortową współpracę.

Serdecznie zachęcamy do współpracy i spotkania z Bartoszem Radzikowskim – Perfekt Opakowania w dniach 14-15 stycznia 2023r. w Łomiankach w czasie Targów Wędkarskich EVOLUTION>

Zapraszamy