Piotr Larbi – Łososiowy Przewodnik Wędkarski

ŁOSOSIOWE WYPRAWY WĘDKARSKIE

Z przyjemnością przedstawiam Wam kolejnego naszego wystawcę, który postanowił spotkać się z nami jako wystawca z kategorii wystawowej „Turystyka wędkarska”

Nasz kolega Piotr na co dzień mieszkający w Gdańsku specjalizuje się w organizacji rejsów wędkarskich na łososie głownie w rejonie Zatoki Gdańskiej. Piotr wędkarstwem interesuje się od najmłodszych lat dzieciństwa, po ukończył studiów na Wydziale Rybactwa Morskiego w Szczecinie rozpoczął swoją zawodową przygodę w organizacji wypraw wędkarskich.

Obecnie Piotr dysponuje dwoma łodziami wędkarskimi:
– mniejsza łódź –GADUS to szybka motorówka do połowów indywidualnych
– większa łódź –LEON dla większych grup zorganizowanych.

Wieloletnie doświadczenie w wędkarstwie morskim poparte wiedzą fachową z zakresu rybołówstwa zaowocowały doskonałymi wynikami wędkarzy podczas wypraw z naszym kolegą. Od dwóch lat specjalnością Piotra stały się wyprawy trollingowe w poszukiwaniu bałtyckich łososi. Klienci Piotra wielokrotnie schodzą z łodzi z ogromną satysfakcją i zabierając do domu pamięć o skutecznym zmaganiu się ponad metrowymi okazami. Obecnie rekordowa ryba załogi Piotra mierzyła 117cm długości i ważyła 17kg.

Oprócz łososi Piotr organizuje również wyprawy na dorsze, śledzie i trocie. Polecam naszych przewodników wędkarskich

Pozdrawiam
Daniel Grombik

[inpost_galleria thumb_width=”200″ thumb_height=”200″ post_id=”1265″ thumb_margin_left=”3″ thumb_margin_bottom=”0″ thumb_border_radius=”2″ thumb_shadow=”0 1px 4px rgba(0, 0, 0, 0.2)” id=”” random=”0″ group=”0″ border=”” show_in_popup=”0″ album_cover=”” album_cover_width=”200″ album_cover_height=”200″ popup_width=”800″ popup_max_height=”600″ popup_title=”Gallery” type=”yoxview” sc_id=”sc1439841301493″]