Piotr Lipiec – LProds

Serdecznie witamy Piotra Lipca z pracownią wędkarską “LProds”. Piotr Lipiec z pracowni LP Rods zasłynął w środowisku rękodzielników jako świetny wytwórca szerokiej gamy obrotówek, wahadeł, microjigów, kogutów oraz wędzisk. Jego wieloletnie doświadczenie w branży rękodzielniczej zaowocowało dużą popularnością i uznaniem jego przynęt, nie tylko w Polsce ale również poza granicami kraju. W ofercie wystawowej Piotra Lipca znajdziemy mnóstwo bardzo znanych i skutecznych obrotówek i wahadeł, kogutów, jigów, oraz przynęt miękkich. Nie mniejszą popularnością cieszą się również wędziska, noże oraz podbieraki wykonywane pod indywidualne zamówienie klienta.

Cieszy nas niezmiernie fakt, że Piotr Lipiec jest już z nami po raz czwarty, jest wystawcą, który był obecny na wszystkich edycjach organizowanych przez nas targów. To najlepszy dowód na to, że organizowane przez nas targi to nie tylko doskonałe miejsce na skuteczną sprzedaż i promocję rękodzieła ale również genialne święto i spotkanie.

Serdecznie zapraszamy do spotkania z Piotrem Lipcem na żywo, w dniach 14-15 stycznie 2023r. na Targach Wędkarskich EVOLUTION w Łomiankach.

Zapraszamy