Podziękowania

 

PODZIĘKOWANIA.

Chciałem jeszcze raz podziękować każdemu, kto nie patrząc na własne korzyści postanowił mi zaufać i podać pomocną dłoń. Każda wasza przysługa i nawet najmniejsza forma wsparcia stanowi kolejną jakże ważną cegiełkę. Jesteśmy w stanie to zauważyć i zrozumieć tylko wtedy kiedy dotrze do naszej świadomości, że nawet największe rzeczy i budowle na Świecie powstawały w oparciu o takie małe cegiełki, które są najważniejszym budulcem i elementem konstrukcyjnym. Każdy uścisk dłoni, każda nawet najmniejsza przysługa stanowi taką kolejną malutką cegiełkę do budowania rzeczy wielkich i wartościowych. Nawet “Mur Chiński” powstawał z miliardów malutkich cegiełek i nie jesteśmy w stanie zbudować niczego wartościowego nie budując solidnego fundamentu.

Dla mnie takim jako organizatora targów najważnieszym ogniwem jest człowiek, każda forma wsparcia, każda forma pomocy, przychylne nastawienie i uznanie, ciepłe słowo oraz uśmiech, uścisk dłoni i poznanie to są rzeczy wartościowe. Wszystko to o czym wspominam pozwala stworzyć wyjątkowe podwaliny i solidny fundament pod tworzenie rzeczy wielkich. Chciałbym aby wszyscy dostrzegli już teraz co tworzymy i co chcemy zbudować. Tym razem budujemy coś nowego i wielkiego, wielką wartość i oddanie słusznej sprawie, które wspólnie z naszą pasją umożliwią naszym twórcą dobry start i promocję międzynarodową. Tylko wyjątkowość i niepowtarzalność skłoni ludzi z za granicy do przyjazdu.

Przeczytajcie na spokojnie i zastanówcie się chwilkę!!!

“Aby zebrać dobre żniwo,
 trzeba zasiać dobre ziarno,
 w dobrej ziemi, dobry klimat,
 pielęgnować no i wspierać,
nie oceniać i pomagać,
więcej dawać a nie żądać,
wtedy żniwo przyjdzie samo
 i nakarmi wszystkich dobrem.
 Poczekajmy na efekty i wspierajmy od początku,
 to początek trudnej drogi przecież mamy jeszcze czas.”
 Autor-Daniel Grombik (na zmeczeniu)

Dziękuję wszystkim za każdy dobry gest, każdy plakat i ulotkę. mnóstwo lajków i udostępnień, dobre słowo, uścisk dłoni.
Przepraszam że nie pamiętam wszystkich ale pragnę podziękować wszystkim wystawcom, wszystkim mediom, moim bliskim i rodzinie, przyjaciołom i znajomym oraz:
naszym sponsorom:
BURCO ROGOWO-Rezydencja Nadmorska
Jarek Woj-pol Gibson Gibziński​
TOYOTA Bielany

oraz:
Paweł Macuba i cały team muchowy z Goleniowa; Beata Makowska, Mateusz Brysiński, Agnieszka Niedbalska, Patrycja Bury, Krzysztof Kłapkowski, Dariusz Danielewicz z cała ekipą z Głogowa, wszystkim chłopakom z KGHM, Sebastianowi Szumińskiemu, Dawid Jusiel, Michal Pater, Waldemar Szyda​ Maciej Machi, Wiesław Dębicki, Arek Kubale, Kuba Pasek, Adam Litwinowicz, Andrzej Szczygła, Adam Dąbrowski, Piotr Worwa, Alicja Maciulewicz, Kamil Twarzyński z całą obsadą Hali Widowsikowej, Marcin Szala, Sławomir Śliwa, Anna Śliwa-Myśliwa, Maciej Ruszkowski, oraz wielu o których teraz nie pamiętałem.

PODANIE DŁONI I DZIĘKUJĘ

SZACUNEK I UZNANIE!!!
GROMBIK Team Daniel Grombik