Podziękowania dla TOYOTA Bielany Warszawa – sponsora Targów

Serdeczne podziękowania dla TOYOTA Bielany Warszawa – sponsora II edycji Targów Rękodzieła Wędkarskiego.

Dzięki przychylności właściciela stacji dealerskiej – TOYOTA Bielany Warszawa kolejny raz finasowo wspierała organizację Targów. Bardzo dziękuję za współpracę w zakresie promocji samych Targów jak i Polskiego Rękodzieła Wędkarskiego.

Jestem bardzo dumny z faktu nawiązania współpracy właśnie z TOYOTA.  Nie jest żadna tajemnicą, że to właśnie Toyota była światowym wyznacznikiem wielu trendów dotyczących podejściem do jakości oferowanych towarów i usług oraz indywidualnego podejścia do klienta. Dlatego dzisiaj produkty Toyoty przodują w światowych rankingach na jakość i bezawaryjność. Zawsze byłem zafascynowany właśnie marką TOYOTA, autorytetu w dziedzinie budowania wiarygodnego i wyjątkowego wizerunku firmy jako wyznacznika późniejszego zadowolenia swoich klientów. Nie ma bowiem lepszej reklamy ponad zadowolonego klienta i zareklamowania produktu z polecenia, przede wszystkim droga koleżeńską.

toyota bielany strona
TOYOTA Bielany stanowi stacje dealerską tworzoną przez wspaniały zespół. Tutaj podobnie właściciele firmy zaszczepieni wzorcami swoich Japońskich kolegów dysponują wyjątkowo kreatywnym zespołem ludzi. Przekłada się to na jakość oferowanych usług, zadowolenie klientów i pracowników a przede wszystkim na zaufania do stacji przez jej klientów. Pracownicy Toyota Bielany postanowili pójść za wzorcem swoich kolegów i zostali najlepszymi w budowaniu jakości, zaufania i motywacji. Dlatego właśnie Toyota Bielany zajęła pierwsze miejsce w rankingu TOP 100 jako salon z jednym punktem sprzedaży. Zadowolony pracownik niesie za sobą rozwój i wzbogacanie firmy, buduje się wyjątkowa więź między firmą a pracownikiem, później przekłada się to na wyjątkowe i rosnące zaufanie do firmy.

Gratuluję Wam przyjaciele wyjątkowego podejścia i wyjątkowej współpracy. Zachęcam wszystkich do zaufania marce Toyota i nawiązania współpracy właśnie z TOYOTA Bielany. Gwarantuję Wam, że współpraca właśnie z tą stacja dealerską przełoży się na waszą satysfakcję. Niezależnie od tego gdzie mieszkasz i kim jesteś TOYOTA Bielany chętnie Ci pomoże i nawiąże współpracę.

Dziękuję Wam również za wsparcie naszej wyjątkowej inicjatywy. Wasze zaangażowanie i pomoc w realizacje naszego projektu stanowi potwierdzeniem Waszej wyjątkowości.

Jeszcze raz bardzo dziękuję i polecam.

www.toyota-bielany.pl
www.facebook.com/ToyotaBielany

POZDRAWIAM
Daniel Grombik