Pracownia PSTRĄGMAN Wojciech Grochola

Pracownia wędkarska “PSTRĄGMAN” Wojciech Grochola dołączyła do grona naszych wystawców.

Z wielką satysfakcją przekazuję Wam informację że Pan Wojciech Grochola Pracownia “Pstrągman” zdecydował się budować pierwszą edycję targów wspólnie z nami. To wspaniałe, że nasze grono wystawców robi się coraz mocniejsze a tak znani wykonawcy postanowili mi zaufać.

Pan Wojciech Grochola od ponad 20 lat wykonuje przynęty wyłącznie metodą rękodzielniczą. Najważniejsze dla Pana Wojciecha jest to aby jego przynęty powstawały całkowicie Hand Made-owo, aby w opinii swoich nabywców uchodziły za przynęty, które w całym procesie wytwarzania powstawały tylko poprzez 100% ręczną pracę. Każda z jego przynęt jest unikalna i niepowtarzalna, zanim trafi do nabywcy poddawana jest dokładnym testom i weryfikacji.

Pan Wojciech Grochola od wielu lat zajmuje się wytwarzaniem wędzisk na indywidualne zamówienie, które cieszą się dużym uznaniem zwłaszcza w gronie wytrawnych łowców pstrągowych.

Zachęcam wszystkich do zapoznania się z galerią naszego wystawcy. Jeszcze raz bardzo dziękuję Panie Wojtku, że zechciał Pan wspólnie z nami uczestniczyć w naszym wyjątkowym przedsięwzięciu. Do zobaczenia wkrótce.

Pozdrawiam
Daniel Grombik

[inpost_galleria thumb_width=”200″ thumb_height=”200″ post_id=”1531″ thumb_margin_left=”3″ thumb_margin_bottom=”0″ thumb_border_radius=”2″ thumb_shadow=”0 1px 4px rgba(0, 0, 0, 0.2)” id=”” random=”0″ group=”0″ border=”” show_in_popup=”0″ album_cover=”” album_cover_width=”200″ album_cover_height=”200″ popup_width=”800″ popup_max_height=”600″ popup_title=”Gallery” type=”yoxview” sc_id=”sc1441571201215″]