Przynęty firmy Manyfik

Firma Manyfik kolejnym wystawcą targów.

Przynęty firmy Manyfik powstały ze współpracy dwóch wyjątkowych ludzi, którzy zafascynowani spinningiem postanowili połączyć wspólnie siły do tworzenia czegoś wyjątkowego.

Wspólnymi siłami koledzy wędkarze nadali wyjątkowego charakteru swoim przynętom i tak powstały:
– wirujące ogonki;
– obrotówki;
– koguty;
– główka typu “Czeburaszka”.

Najważniejszy jest jednak fakt, że wszystkie produkty w całości wytwarzane są ręcznie z najwyższej jakości komponentów importowanych z USA. Wyjątkowo cieszy również fakt, że przynęty firmy Manyfik powstają w technologii całkowicie przyjaznej środowisku. Wyjątkowa dbałość o detale sprawia, że ich popularność i rzesza zwolenników bardzo szybko rośnie. Coraz więcej wędkarzy sięga po nie podczas uganiania się za pstrągami, a na bardziej otwartych wodach skutecznie prowokują okonie i sandacze.

Zachęcam do wypróbowania przynęt Manyfik i do wspólnego spotkania z producentami na naszych targach.

Pozdrawiam
Daniel Grombik

[inpost_galleria thumb_width=”200″ thumb_height=”200″ post_id=”1238″ thumb_margin_left=”3″ thumb_margin_bottom=”0″ thumb_border_radius=”2″ thumb_shadow=”0 1px 4px rgba(0, 0, 0, 0.2)” id=”” random=”0″ group=”0″ border=”” show_in_popup=”0″ album_cover=”” album_cover_width=”200″ album_cover_height=”200″ popup_width=”800″ popup_max_height=”600″ popup_title=”Gallery” type=”yoxview” sc_id=”sc1439153689936″]