RELACJA TELEWIZYJNA Z TARGÓW

BARDZO DOBRA WIADOMOŚĆ.

Właśnie ukazały się 2 odcinki specjalne telewizji wędkarskiej “Z wędką nad wodę w Polskę i Świat” z naszych “1 Targów Rękodzieła Wędkarskiego” które wcześniej zostały wyemitowane na antenie telewizji Trwam.

Wielkie dzięki Piotr Mirecki i całej redakcji za otwartość, pomoc i wspaniałą współpracę. Wielki Szacunek.

Zapraszam do oglądania materiału. W mojej ocenie bardzo dobra robota redakcji i wspaniały materiał bo same nasze tragi są czymś wyjątkowym.

Doceń naszą pracę i Polskie Rękodzieł Wędkarskie i udostępnij mój post. Do zobaczenia wkrótce. Obecnie trwają zaawansowane prace nad 2 edycją imprezy. Mam potwierdzenie od wystawców zagranicznych że będzie ich dużo więcej. Wszystko idzie zgodnie z planem.

z wędkaPierwszy odcinek programu
http://tv-trwam.pl/film/z-wedka-nad-wode-w-polske-i-swiat-odc-68

Drugi odcinek programu
http://http://tv-trwam.pl/film/z-wedka-nad-wode-w-polske-i-swiat-odc-69

Dziękuję wszystkim jeszcze raz, każdemu kto w wędkarstwo wkłada dużo więcej niż tylko wyjście nad wodę, wszystkim ludziom otwartym na mnie, na moją wiedzę, wspierającyh mnie i którzy mi zaufali. Jestem dumny i szczęśliwy że dany było mi Was poznać. Zapraszam wszystkich na drugą edycję targów. Informacje podam wkrótce, dodam że prace trwają i wszystko jest na dobrej drodze. Zapraszam do wspólnego świętowania i udziału w pozostałych moich projektach, które jak to zwykłem realizować jeszcze nikt nie podjął ale sa bardzo fajne i wartościowe. Jeszcze raz dziękuję każdemu kto wie jak ciężko pracuje się nad rzeczami nowymi, którzy doceniają dobro, szlachetność, czyjąś pracę i uczciwość. Już wkrótce spotykamy się ponownie. Z wielką dumą i satysfakcją dziękuję Wam wszystkim i pozdrawiam.  Do zobaczenia wkrótce.

Daniel Grombik – GROMBIK Team “Fishing Obssesion”