Salix Alba

Witamy również Firmę Salix Alba gronie naszych wystawców, która jest na naszym rynku już od 1989r. Pierwsze zaprojektowane chlebaki, torby, pokrowce były wykonane z naturalnego brezentu i skóry. W 1992 r. została przygotowana pierwsza kolekcja obejmująca kilkanaście wzorów wykonanych z tkaniny syntetycznej typu Cordura. Wtedy pierwszy raz firma zaprezentowała kosz wiklinowy z obszyciem oraz plecak z kieszenią termoizolacyjną, który na Targach Wędkarskich w Warszawie zdobył „Złotą Łuskę”.

Dobre przyjęcie na rynku kosza spowodowało zwrócenie większej uwagi na potrzeby muszkarzy i spinningistów. Powstały dalsze projekty koszy, etui na woblery, pasów spinningowych itp. Salix Alba produkuje  ponad 30 różnych modeli przeznaczonych dla wszystkich dyscyplin wędkarskich. Cała oferta produkowana jest w Polsce.

Salix Alba od 2008 roku, przede wszystkim w oparciu o powstałe na Dunajcu i Sanie odcinki catch & release proponuje również usługi w zakresie turystyki wędkarskiej. Organizuje dla muszkarzy i spinningistów tygodniowe urlopy zabezpieczając komfortowe noclegi, znakomite wyżywienie, transport, licencje i przewodnika. Salix Alba na życzenie wędkarzy realizuje również indywidualne, często rodzinne programy pobytu z kompleksową i profesjonalną turystyczną prezentacją regionu.

Serdecznie zapraszamy na stanowisko wystawowe Salix Alba

DSC_2361a
Korb 1095A

Korb 1097
Kosz 1096
IMG_2037
2
3