SPORTFISH – wyprawy na dorsze

SPORTFISH Kołobrzeg – Waldemar Giżanowski

SPORTFISH Pana Waldemara Giżanowskiego to firma specjalizująca się w organizowaniu morskich wypraw wędkarskich i turystyki morskiej. Doskonale wyposażony jacht motorowy o nazwie NORDYK o długości 19.5m, szerokości 5.5m oraz bardzo doświadczona załoga, od wielu lat zapewnia uczestnikom organizowanych wypraw dorszowych niezapomniane emocje. Wyjątkowe zamiłowanie do wędkarstwa właściciela firmy – Waldemara Giżanowskiego sprawia, że każdy wędkarz, który kiedykolwiek zechce skorzystać z usług załogi NORDYKA wróci do domu z wędkarskim zadowoleniem.

Obecnie firma SPORTFISH organizuje wyprawy dorszowe w okolicach Kołobrzegu oraz na dalekie wraki  wrakach wokół wysp: Bornholm, Christianso czy Frederiko. Dzięki dalekim wyprawom, będziecie mieli okazję skosztować prawdziwego dorszowego wędkowania a załoga jachtu gwarantuje, że nigdy nie kręci się po łowiskach gdzie nie ma ryb.

Jacht jest świetnie przygotowany pod względem technicznym, nawigacyjnym i wędkarskim co daje nam gwarancję udanych połowów. Wyposażenie socjalne o wysokim standardzie oraz świetna kuchnia zapewnią miły wypoczynek. Profesjonalna załoga zadba o bezpieczeństwo i wygody. Toaleta, ciepła i zimna woda oraz TV na pewno umilą czas na dłuższych wyprawach. Kabiny sypialne po 12, 4 i 2 koje pozwolą na normalny sen. Tak więc dalekie łowiska są w naszym zasięgu. Osoby zainteresowane przygodą wędkarską na otwartym morzu prosimy do działu kontakt.

01 — kopia8
10
3
4
5
6
7

Logo_duze_bez_tlahttp://www.sportfish.pl/

 Pozdrawiam
Daniel Grombik