Stefan Przychoćko naszym wystawcą

Pan Stefan Przychoćko dołączył do grona wystawców.

Chcąc opisać Pana Stefana nie wiem od czego zacząć bo to wyjątkowy człowiek. Doskonały spinningista i wspaniały człowiek z którym nie sposób nie zamienic słowa spotykając go nad wodą. Szalenie skromny człowiek, który nigdy nie odmawia pomocy i rozmowy, wielokrotnie wspiera nagrodami wiele inicjatyw i zawodów wędkarskich.

Pana Stefana  znają chyba wszyscy spinningiści w Polsce, którzy kiedykolwiek spróbowali własnych sił w łowieniu troci i łososi a jego przynęty na pewno. Przeciążone obrotówki oraz doskonałe wahadełka wielokrotnie potwierdzały swoją wyjątkowość na wodach całego kraju oraz za granicą. Przynęty Pana Stefana zasłużyły na wyjątkowe miejsce w Historii Polskiego Spinningu. Zdobyły serca wielu spinningistów i darmo szukać wędkarza biegającego nad Parsętą lub Regą, który nie miałby w pudełku przynajmniej jednej przynęty Pana Stefana. Wielokrotnie przyczyniały się do wygrywania zawodów trociowych, są wynikiem wieloletnich udoskonaleń i testowania. Sam ich twórca jest wyjątkowo utytułowanym zawodnikiem, który wielokrotnie stawał na podium prestiżowych zawodów wędkarskich. O naszym wystawcy pisały już wszystkie czasopisma wędkarskie w Polsce ale także prasa zagraniczna. Kiedy zobaczyłem zdjęcia pamiątkowe Pana Stefana byłem pod wrażeniem uwiecznionych wyników a z jego warsztatu nie chciało się wychodzić. Zachęcam wszystkich  do odwiedzenia stanowiska wystawowego Pana Stefana bo to wyjątkowy człowiek. Będę zaszczycony Pana obecnością.

Pozdrawiam
Daniel Grombik
[inpost_galleria thumb_width=”200″ thumb_height=”200″ post_id=”1487″ thumb_margin_left=”3″ thumb_margin_bottom=”0″ thumb_border_radius=”2″ thumb_shadow=”0 1px 4px rgba(0, 0, 0, 0.2)” id=”” random=”0″ group=”0″ border=”” show_in_popup=”0″ album_cover=”” album_cover_width=”200″ album_cover_height=”200″ popup_width=”800″ popup_max_height=”600″ popup_title=”Gallery” type=”yoxview” sc_id=”sc1441216212923″]