Tomasz Mokras – SPŁAWIKI Z PASJĄ

Tomasz Mokras -“SPŁAWIKI Z PASJĄ”

Z wielką przyjemnością przedstawiam naszego kolejnego wystawcę – doskonałego twórcę spławików Tomasza Mokrasa, który wielu wędkarzom znany jest pod pseudonimem “Spławiki z Pasją”. Udział Tomasza w naszej imprezie jest najlepszym potwierdzeniem na to, że rękodzieło wędkarskie to nie tylko przynęty, ale wszystko co wytworzone metodą artystyczną. Spławiki stanowią ważną składową naszego rękodzieła i okazuje się, że robienie spławików może być równie  interesujące i złożone jak robienie przynęt.

Wracając do naszego wystawcy należy wspomnieć, że na spławiki Tomasza Mokrasa łowi się już w  wielu krajach europejskich, doceniają  je zarówno polscy wędkarze jak i wędkarze zagraniczni. Zgodnie z pseudonimem naszego twórcy – “Spławiki z Pasją” Tomasz w swoje rękodzieło wkłada całe serce, nadaje im duszę oraz niepowtarzalny design.  Spławika wykonanego metodą artystyczną nie możemy porównywać z żadnym spławikiem wykonanym seryjnie. Tutaj wszystko jest twórczo przemyślane i zaplanowane. Każde strugnięcie nożykiem, szlif papierem ściernym, każdy zwój omotki jest artystycznie wykonany w celu ostatecznego zwieńczenia dzieła.

Spławiki Tomasza Mokrasa charakteryzuje charakteryzują się bardzo dużą dokładnością i precyzją wykonania. W ofercie Tomasza znajdziecie przede wszystkim spławiki matchowe, które stanowią oczko w głowie naszego twórcy, ponieważ najwięcej czasu poświęca tej metodzie wędkowania. Tomasz wytwarza również Wagglery, slidery, spławiki typu avon, loafer, rubbery, spławiki do bata oraz do tyczki.

Swoje spławiki Tomasz wykonuje głownie z balsy, pałki wodnej, pawich piór, sakandy oraz rurek karbonowych. W ofercie wagglerów i sliderów naszego twórcy większość posiada bardzo praktyczne wymienne końcówki.

Tomasz Mokras wykonuję również spławiki na specjalne życzenie klientów z możliwością umieszczenia na spławikach dowolnej dedykacji. Nic nie cieszy bardziej wytrawnego łowcy, niż możliwość wędkowania na wyjątkowy oraz czuły spławik z własną dedykacją.

Zapraszam na stanowisko wystawowe Tomasza Mokrasa – SPŁAWIKI Z PASJĄ

1
2

3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15

Zapraszam na stanowisko wystawowe Tomasza Mokrasa

Pozdrawiam
Daniel Grombik