Tomek Wieczny Wieczorek

Tomek Wieczny Wieczorek

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Wam kolejnego wystawcę – Tomka Wiecznego Wieczorka. Postać na tyle barwna i ciekawa, że o Tomku mógłbym pisać tak bez końca. Doskonały wędkarz, dusza towarzystwa, poznajemy go z programów  “Wędkarz na tropie” i ” Na rybę ” oraz wielu artykułów wędkarskich. Mimo tego, że wędkuje niemal wszędzie i na wszystko, jako ulubioną metodę wędkowania zdecydowanie wymienia muszkarstwo. Dlatego właśnie na II Targi Rękodzieła Wędkarskiego Tomasz przyjedzie jako znany twórca much i kogutów. 

Skuteczność much Tomka poznała już nie jedna ekipa wędkująca w najdalszych zakątkach świata. Atrakcyjny design, duża precyzyjność wykonania, dbałość o najmniejsze detale charakteryzują muchy naszego wystawcy.  Dzięki temu znajdują uznanie u muszkarzy nie tylko u nas w Polsce ale również zagranicą.

Należy wspomnieć również, że Tomasz od najmłodszych lat związany był z wędkarstwem, a jego życiowa pasja stała się jego sposobem na życie. Jako wielki pasjonat wędkarstwa od samego początku angażował się w wiele wartościowych – wędkarskich inicjatyw. Już od lat 90-tych wspólnie z przyjaciółmi zaangażowany był w budowanie tarlisk, ochronę  ryb szlachetnych oraz tworzenie pierwszych odcinków “No Kill” w Polsce. Jest mi niezmiernie miło, że Tomek zdecydował się być naszym wystawcą i tym razem będę miał przyjemność poznać się z nim na żywo.

ZAPRASZAMY na stanowisko Tomka Wiecznego Wieczorka.

115

105

111

108

107

109

104

102

106