TOYOTA Bielany Warszawa sponsorem targów

Z wielką przyjemnością witam TOYOTĘ Bielany Warszawa w gronie
naszych sponsorów.

Właściciel stacji dealerskiej stwierdzili, że jako TOYOTA Bielany Warszawa kolejny raz zostanie partnerem  jako firma wspierająca Polskie Rękodzieło Wędkarskie.

Jestem bardzo dumny z faktu nawiązania współpracy właśnie z TOYOTA.  Nie jest żadna tajemnicą, że to właśnie Toyota była światowym wyznacznikiem wielu trendów dotyczących podejściem do jakości oferowanych towarów i usług oraz indywidualnego podejścia do klienta. Dlatego dzisiaj produkty Toyoty przodują w światowych rankingach na jakość i bezawaryjność. Zawsze byłem zafascynowany właśnie marką TOYOTA, autorytetu w dziedzinie budowania wiarygodnego i wyjątkowego wizerunku firmy jako wyznacznika późniejszego zadowolenia swoich klientów. Nie ma bowiem lepszej reklamy ponad zadowolonego klienta i zareklamowania produktu z polecenia, przede wszystkim droga koleżeńską.

Dla mnie najważniejszy jednak jest fakt, że dla wielu specjalistów to właśnie Toyota uważana jest za najlepszą korporację na świecie jeśli chodzi o zarządzania zasobami ludzkimi. Nasi koledzy zza Oceanu jako pierwsi doszli do wniosku, że największą wartością ich firmy jest kapitał ludzki czyli jego pracownicy. Budowanie wizerunku i jakości zaczyna się od najniższego szczebla pracowników korporacji. Światowi eksperci uważają Toyotę jako najlepszą firmę na świecie w wykorzystaniu indywidualnych predyspozycji pracownika i budowania wyjątkowej więzi pracownika z firmą. Najważniejszy dla mnie jest fakt, że to właśnie w Toyocie nie pracowników gorszych i głupszych, każdy pracownik ma prawo do własnego pomysłu i indywidualnego spojrzenia. Pomysł każdego pracownika, choćby najniższego szczebla poddawany jest ocenie i weryfikacji przez specjalistów. Dla właścicieli marki każdy pomysł, nawet z pozoru mało sensowny może okazać się najlepszym i wyjątkowym, który przełoży się później na wyjątkowość oferowanych rozwiązań. Dla zarządzających firmą człowiek jest największym kapitałem i najwyższą wartością, a wraz ze stratą dobrego pracownika tracą kawałek wartości firmy. To właśnie nasi przyjaciele z Japonii, jako pierwsi doszli do wniosku, że pracownik jest największą ważną częścią firmy i że warto w niego inwestować. Wyjątkowe podejście do pracowników i ich potencjału przekłada się w późniejszą strategię marketingową oraz w jakość oferowanych produktów. Zadowolony pracownik bowiem to kreatywna i wartościowa składowa firmy.

Kiedy czytałem książkę o zarządzaniu zasobami ludzkimi w TOYOTA, chwilami myślałem, że czytam jakąś bajkę. Ile byśmy dali nasi przyjaciele aby takie podejście zaszczepić i w naszych firmach, a my jako pracownicy z uśmiechem i dumą przychodzilibyśmy do pracy. Achhhhh, to jakieś marzenia.

toyota bielany strona
TOYOTA Bielany stanowi stacje dealerską tworzoną przez wspaniały zespół. Tutaj podobnie właściciele firmy zaszczepieni wzorcami swoich Japońskich kolegów dysponują wyjątkowo kreatywnym zespołem ludzi. Przekłada się to na jakość oferowanych usług, zadowolenie klientów i pracowników a przede wszystkim na zaufania do stacji przez jej klientów. Pracownicy Toyota Bielany postanowili pójść za wzorcem swoich kolegów i zostali najlepszymi w budowaniu jakości, zaufania i motywacji. Dlatego właśnie Toyota Bielany zajęła pierwsze miejsce w rankingu TOP 100 jako salon z jednym punktem sprzedaży. Zadowolony pracownik niesie za sobą rozwój i wzbogacanie firmy, buduje się wyjątkowa więź między firmą a pracownikiem, później przekłada się to na wyjątkowe i rosnące zaufanie do firmy.

Gratuluję Wam przyjaciele wyjątkowego podejścia i wyjątkowej współpracy. Zachęcam wszystkich do zaufania marce Toyota i nawiązania współpracy właśnie z TOYOTA Bielany. Gwarantuję Wam, że współpraca właśnie z tą stacja dealerską przełoży się na was Add like box zą satysfakcję. Niezależnie od tego gdzie mieszkasz i kom jesteś TOYOTA Bielany chętnie Ci pomoże i nawiąże współpracę.

Dziękuję Wam również za wsparcie naszej wyjątkowej inicjatywy. Wasze zaangażowanie i pomoc w realizacje naszego projektu stanowi potwierdzeniem Waszej wyjątkowości.

Jeszcze raz bardzo dziękuję i polecam.

www.toyota-bielany.pl
www.facebook.com/ToyotaBielany

POZDRAWIAM
Daniel Grombik