Trotka Knives

Na tego wystawcę czekałem już od dawna. Jak widać warto było. Na targach EVOLUTION nie obejdzie się również, bez dobrych, ręcznie wytwarzanych noży. Serdecznie witamy Pawła Żebrowskiego – Trotka Knives w gronie naszych wystawców. Paweł Żebrowski jest muszkarzem od ponad 35 lat. Jednak zamiłowanie do muszkarstwa nie jest jego jedyną pasją. Nie od dziś wiadomo, że w podstawowym ekwipunku każdego mężczyzny, myśliwego i wędkarza, powinien się znajdować dobry nóż. I tak było właśnie i w przypadku Pawła. Początkowo, chęć zrobienia noża dla siebie, własnego, niepowtarzalnego noża, później kolejnych dla siebie, znajomych i bliskich. Wreszcie, nie wiadomo nawet kiedy, wytwarzanie noży artystycznych stawało się prawdziwym hobby naszego wystawcy oraz głównym zajęciem.

W ofercie wystawowej Pawła Żebrowskiego – Trotka Knives znajdziemy noże dedykowane głownie dla myśliwych i wędkarzy. Które łączą w sobie zarówno bardzo atrakcyjny, elegancki wygląd z właściwościami typowo użytkowymi. Najważniejszym atutem oferowanych noży jest ich niepowtarzalność, ciekawe okucia i wzornictwo. Wykonywane z najwyższej jakości materiałów, wysokiej jakości stali nierdzewnej z huty Bohler, po samodzielnie stabilizowane drewno, materiały wykończeniowe oraz skóry od najlepszych dostawców. To nie lada gratka dla każdego miłośnika rzemiosła, rękodzieła i niepowtarzalności. Doskonały pomysł na prezent i wysokiej klasy upominek. Co tu więcej pisać. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia. Któż nie chciałby mieć w swoim ekwipunku takiego noża.

Serdecznie zapraszamy do spotkania z Pawłem Żebrowskim – Trotka Knives na żywo, w czasie targów EVOLUTION w dniach 14-15 stycznia 2023r. w Łomiankach.

Zapraszamy