Woblery Pana Józefa Sendala kolejnymi nagrodami

5 pudełek pełnych woblerów Pana Józefa Sendala jako nagrody dla odwiedzających.

Nie uwierzycie, dzisiaj otrzymałem pewną paczuszkę, która była zaadresowana od Pana Józefa Józef Sendala. Pan Józef przysłał 5 pudełek pełnych woblerów jako nagrody dla naszych gości. Pan Józef niestety nie może być z nami ale postanowił w bardzo szlachetny sposób wesprzeć naszą inicjatywę. W każdym z nowych pudełek znajduje się po 10 woblerków Pana Józefa.  Jestem w szoku, Pan Józef podczas rozmowy ze mną postawił jeden warunek. Żadne z otrzymanych pudelek nie może być rozkompletowane, co oznacza jedno:

“PIĘCIU SZCZĘŚCIARZY WYGRA PO PEŁNYM PUDEŁKU TYCH DOSKONAŁYCH WOBLERÓW

BARDZO DZIEKUJĘ PANIE JÓZEFIE – szczerze przyznam Panu, że zazdroszczę wygranym-taki prezent, taka nagroda. AAAAchhhhhh !!!!

Czy jeszcze ktoś ma wątpliwości że warto do nas przyjechać i budować wyjątkowe wydarzenie wspólnie z nami. Odliczanie czas zacząć. Nadchodzi czas wielkiego świętowania. Gwarantuję Panie Józefie że wszystkie nagrody zostaną rozdane po bardzo uczciwym losowaniu. Jeszcze raz bardzo dziękuję. To najlepszy dowód na to że wędkarstwo powinno łączyć a my powinniśmy się wspierać i wspierać tę wyjątkową branżę.

Do zobaczenia szczęściarze!!!!!!

Pozdrawiam
Daniel Grombik
[inpost_galleria thumb_width=”200″ thumb_height=”200″ post_id=”1463″ thumb_margin_left=”3″ thumb_margin_bottom=”0″ thumb_border_radius=”2″ thumb_shadow=”0 1px 4px rgba(0, 0, 0, 0.2)” id=”” random=”0″ group=”0″ border=”” show_in_popup=”0″ album_cover=”” album_cover_width=”200″ album_cover_height=”200″ popup_width=”800″ popup_max_height=”600″ popup_title=”Gallery” type=”yoxview” sc_id=”sc1441214176009″]