Wystawcy

cover_fb_evolution(2)

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom odwiedzających, niektórych podmiotów z branży wędkarskiej oraz samych wystawców postanowiliśmy wprowadzić kilka nowinek organizacyjnych o których będziemy informować na łamach naszej strony www oraz profilu Facebook.

KATEGORIE WYSTAWOWE:
• rękodzieło wędkarskie;
• producenci sprzętu wędkarskiego;
• dystrybutorzy;
• przedstawiciele;
• turystyka wędkarska.

01

02
WYKAZ WYSTAWCÓW:
1. SHIMANO
2. Master YO – Volodymyr Jackowski – Ukraina
3. Ігор Білецький – „Wahadłówki Sagittarius 79″ – Ukraina
4. Matthew G.Hauge – Szwecja;
5. Peter Dahlström – Szwecja;
6. Oleksandr Povar – gumy – Ukraina;
7. Ireneusz Matuszewski – Pracownia Wędkarska Fishing Center

8
. Piotr Lipiec – Pracownia LProds;
9. Igor Olejnik – „OLDSTREAM”;
10. Tomasz Miernik – „Woblery TM”;
11. Jakub Mruk – „Pracownia Wędkarska Mandula Chełm”;
12. Artur Gancarz – „Woblery Artur G.”;
13. Miras Hand Made Szczecin;
14. Czesław Sowiński – „Woblery SOWA”
15. Pracownia wędkarska „FISHINGROD”
16. Organizator – GROMBIK Team
17. Grzegorz Wadecki – RIOMES;
18. Maciek Brzezik – „Władcy Much”;
19. Marcin Malicki – „Woblery Rudiego”;
20. Michał Birecki – Birecki Baits;
21. Paweł Niewiadomski – Spławiki;
22. Mariusz Wanatowicz – „WOB-ART”;
23. Tomasz Wojciechowski – „Woblery TW”;
24. Krzysztof Leszczewski – Woblery LESZCZU;
25. Andrzej Wróbel – Woblery CIAMPELKI;
26. Elżbieta Jagodzińska – Przynęty ELUŚKA;
27. Robert Adamski;
28. Adam Żmudziński – Wędkujmy razem – Przewodnik Wędkarski
29. Łukasz Wiliński – Will Micro Lures
30. Krakowski Klub GŁOWATKA;
31. Jan Skipor- ROPIKS;
32. Rafał Kostarski – Woblery;
33. Szymon Zagubień – Lost Lures;
34. Marcel Koźlik – Rzeźby Jimmiego;
35. Sebastian Mazur – MSlures;
36. Jerzy Furmański – woblery „JF TARNUS”;
37. Adam Szwanka – Padbaits;
38. Robert Bogudziński – Wahadłówki SZUKAREK;
39. Ireneusz Florczyk – Woblery STONER;
40. Marek Komar – Komary nad wodą – jigi, microjigi wolframowe, mormyszki;
41. Salix Alba;
42. SJS Pologne – polskie żyłki SNECK;
43. Zbigniew Oczoś – SPM FLY Tying;
44. Radosław Talarczyk – Rad Tal;
45. Tomasz Kotarski – wyroby artystyczne;
46. Daniel Drozd – Muchy;
47. Piotr Bąk – Akcesoria na suma;
48. Redakcja „Wędkarski Świat” – Patron medialny;
49. Barwena – Podlaski Klub Spinningowy;
50. Filip Boryń – woblery;
51. Serwis kołowrotków Przemysław Grobelny;
52. Jakub Ludwiniak – FlyArtFishing, muchy, sprzęt muchowy;
53. Fundacja „Wędkarze Bez Barier”;
54. Jacek Grzeszczyk – STARTBAJT;
55. Seweryn Stępień – jigi, microjigi, muchy;
56. Szymon Szymański – Wędkarstwo – wyprawy na łososie;
57. DORFO Design Fishing – projekty wędkarskie, reklama, promocja;
58. M2 POKROWCE;
59. Headbanger (Fishing Store);
60. Ryba się chlapie – Przynęty Shaman + filmy wędkarskie;
61. TOKAREX – riby, pontony, silniki;
62. SOLARSKY – producent łodzi wędkarskich;
63. ATANA Boats – łodzie, jachty, osprzęt jachtowy;

cover_fb_evolution(2)