Wystawcy

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom odwiedzających, niektórych podmiotów z branży wędkarskiej oraz samych wystawców postanowiliśmy wprowadzić kilka nowinek organizacyjnych o których będziemy informować na łamach naszej strony www oraz profilu Facebook.

KATEGORIE WYSTAWOWE:
• rękodzieło wędkarskie;
• producenci sprzętu wędkarskiego;
• dystrybutorzy;
• przedstawiciele;
• turystyka wędkarska.
01

LISTA ZADEKLAROWANYCH WYSTAWCÓW
1. Organizator – GROMBIK TEAM
2. DORFO Design Fishing – projekty wędkarskie, reklama, promocja;
3. „Fishing Center” Ireneusz Matuszewski
4. Tomasz Miernik „Woblery TM”
5. OLDSTREAM – Igor Olejnik
6. Krzysztof Leszczewski – Woblery LESZCZU
7. Andrzej Wróbel – Woblery CIAMPELKI
8. Tomasz Janik
9.
Lprods – Piotr Lipiec
10. MSlures – Sebastian Mazur
11. Grzegorz Dereń – Woblery Szpiegusy
12. Piotr Bąk – Akcesoria na suma
13. Marcin Malicki – Woblery RUDIEGO
14. Artur Wiaderny – Woblery ARWI
15. Maciej Brzezik – Władcy Much
16. Daniel Kucewicz – Wobery Qcyk
17. Jurassic Lures -Tomasz Kotarski – Wyroby artystyczne
18. Adam Jagieło – Ted Striker
19. River Custom Baits Bartek Usakowski
20. Pracownia wędkarska Fishingrod
21. Artur Gancarz – Woblery ArturG
22. Tomasz Wojciechowski – woblery
23. Grzegorz Belka – główki jigowe
24. XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
25. Kamil Ungraf – Illegal Fishing
26. Muszkarnia FlyFishing Jarosław Wierzbowski
27. FISHB – Bartłomiej Bartodziej
28. Tomasz Wieczny Wieczorek
29. WOBLER Szczecin – Gumy Adaś
30. Czesław Sowiński – Woblery SOWA
31. Robert Adamski – ROBFISH
32. Dawid Kaperek – Przewodnik po irlandzkich rzekach
33. Marek Wójcik – Wild River HandMade Lures
34. RIOMES – Grzegorz Wadecki
35. Ireneusz Florczyk – Woblery Stoner
36. Rafał Kostarski – Wobley Trucha
37. Marek Komar – Komary nad wodą
38. Szymon Zagubień – Lost Lures
39. Bogdan Stępień – Murky Baits
40. Tomasz Wojciechowski – Woblery T.W
41. Michał Birecki – Birecki Baits
42. Tomasz Kastelik – Woblery Kastelik
43. Fishing Lures By Marcin Gałka
44. Pracownia Wędkarska Mandula Chełm
45. Crazy Sting Koguty Dariusz Wowra
46. Jacek Grzeszczyk – Startbait
47. Jerzy Furmański – Woblery „JF TARNUS”
48. Mateusz Morawski – Mega Bażant przynęty Hand Made
49. Angry Pikes
50. Janusz Ryczkowski – Woblery JR
51. Master YO – Volodymyr Jackowski – Ukraina
52. Ігор Білецький – „Wahadłówki Sagittarius 79″- Ukraina
53. FireFish – Ihor Denisenko – Ukraina
54. TM Daiga – Andrij Mochowcew
55. Skier Hand Made
56. Hammerhead
57. UGLY HandMade Lures
58. Kaszub Bait
59. Barwena – Podlaski Klub Spinningowy
60. Dariusz Furgoł – Wędkarska Polska
61. Dominik Woldański – Bratko Baits
62. Elżbieta Jagodzińska – Przynęty Eluśka
63. Bartosz Frodyma – Agrafki i wkrętki spinnigowe
64. Prospin Baits – Dmytro Lypovetskyi
65. Jarosław Choma – Buldożer JC
66. Paweł Szok – JIG FISHING HANDMADE
67. Robert Bogudziński – błystki i woblery „SZUKAREK”
68. Paweł Niewiadomski – spławiki PN
69. Łukasz Zastawa – Zastawa Baits
70. Robert Sabak – Woblery R.Sabak
71. Mirosław Kieleś – Woblery SUPER „M”
72. BB Custom Rods
73. Tomasz Świderski WOBLERSKI
74. Kacper Danicki – Obrotówki WRTA
75. CATFISH HANDMADE
76. Royal Baits Hubert Machnowski