BILETY


Serdecznie zapraszamy na Targi Wędkarskie EVOLUTION organizowane w dniach 13-14 stycznia 2024r. na Arenie Ursynów w Warszawie. Warunkiem udziału Odwiedzających w Targach Wędkarskich EVOLUTION jest wcześniejsze zakupienie, posiadanie oraz okazanie ważnego „Biletu wstępu”, uprawniającego jedną osobę do jednorazowego (jednodniowego) wstępu na teren Obiektu targowego w godzinach wyznaczonych przez Organizatora.

TERMINY IMPREZY:
– 13 stycznia 2024r w godz. 09.00-18.00 – targi dla odwiedzających
– 14 stycznia 2024r w godz. 09.00-16.00 – targi dla odwiedzających


CENY BILETÓW:
Dorośli – cena biletu 40zł osoba/dzień
Dzieci od 7 do 16 lat – cena 25zł osoba/dzień (bilet ulgowy)
Dzieci do lat 6-ciu – zwolnione z obowiązku kupna biletów (wstęp za darmo)
Ważne: W przypadku dzieci w wieku 6-16 lat wymagana legitymacja szkolna lub inny dokument potwierdzający wiek dziecka. Organizator zastrzega sobie prawo zakwestionowania wieku dzieci podawanego przez rodziców i nałożenia obowiązku zakupu dla nich biletu)

SPRZEDAŻ BILETÓW:
W bieżącej edycji targów sprzedaż biletów wstępu będzie odbywała się w dwóch wariantach.
– sprzedaż biletów on-line za pomocą platformy sprzedażowej “KupBilecik”
– sprzedaż stacjonarna (sprzedaż na miejscu w czasie trwania targów – płatność wyłącznie gotówką).

Sprzedaż biletów online.
Sprzedaż biletów on-line odbywa się za pośrednictwem platformy sprzedażowej “KupBilecik” (link pod spodem). Dzięki temu, wszyscy nasi odwiedzający mogą w bardzo łatwy i intuicyjny sposób nabyć bilety w sprzedaży internetowej. Przy zakupie biletów należy zwrócić szczególną uwagę na odpowiedni wybór daty wydarzenia, czyli planowanego terminu odwiedzenia targów. Odwiedzający dokonają zakupu za pomocą wskazanej przez Organizatora platformy internetowej otrzymają „Opaskę identyfikacyjną targów” po okazaniu zakupionego/ważnego biletu w wyznaczonym specjalnie do tego, odrębnym stanowisku biletowym.


Link do biletów:
https://www.kupbilecik.pl/baza/5117/Targi+w%C4%99dkarskie+EVOLUTION/

Sprzedaż stacjonarna.
Bilety wstępu będzie można również nabyć stacjonarnie. Sprzedaż stacjonarna będzie zorganizowana na Arenie Ursynów w dniach 13-14 stycznia 2024r. czyli w czasie trwania Targów. Uruchomione na terenie obiektu targowego kasy biletowe, będą gwarantowały komfortowy zakup biletów wszystkim odwiedzającym. Płatność w kasach wyłącznie GOTÓWKĄ.
Odwiedzający dokonujący zakupu biletów wstępu w kasach biletowych otrzymają „Opaskę identyfikacyjną targów” (od razu w kasie biletowej w momencie zakupu biletu).

Warunkiem wstępu Odwiedzających na teren Obiektu targowego jest wcześniejsze zakupienie „Biletu wstępu” i posiadanie wydanej przy zakupie biletu „Opaski identyfikacyjnej targów”. Każdy Odwiedzający Targi zobowiązany jest do założenia i noszenia w widocznym miejscu, na dowolnym nadgarstku, „Opaskę identyfikacyjną targów”. Opaska identyfikacyjna targów musi widoczna przez cały czas przebywania na terenie Obiektu targowego, może być zerwana dopiero po jego trwałym opuszczeniu. Wszyscy Odwiedzający posiadający uszkodzone lub zerwane „Opaski identyfikacyjne targów” nie będą wpuszczani na teren Obiektu targowego i będą z niego usuwani.

Wszystkie zasady dotyczące udziału odwiedzających Targi Wędkarskie EVOLUTION zawarliśmy w “REGULAMINIE DLA ODWIEDZAJĄCYCH TARGI WĘDKARSKIE EVOLUTION w dniach 13-14 stycznia 2024r.” opublikowanym na oficjalnej stronie www targów w zakładce “Regulaminy”.

Zapraszamy

Dodaj komentarz