O targach

„II Targi Rękodzieła Wędkarskiego – Sława 6-7 sierpnia 2016”

 W dniach 6-7 sierpnia 2016 r. na Hali Widowiskowo-Sportowej przy szkole podstawowej w Sławie odbędą się „II Targi Rękodzieła Wędkarskiego” .  Celem imprezy jest integracja i promocja Polskiego Rękodzieła w Polsce i na Świecie.

Wszystko o targach.
I.   Kalendarz targów.
II. O targach.
II.1 Cel targów.
II.2 Program targów.
II.3 Kategorie wystawowe.
II.4 Nagrody dla odwiedzających.
III. Imprezy towarzyszące.
IV.   Noclegi.
V. Ważne informacje

 I.  KALENDARZ TARGÓW.

 W dniach 6-7 sierpnia 2016 r. na Hali Widowiskowo-Sportowej przy szkole podstawowej w Sławie odbędą się „II Targi Rękodzieła Wędkarskiego”.

5 sierpnia – spotkanie organizacyjne wystawców, władz obiektu, organizatora targów.
6 sierpnia– Targi Rękodzieła Wędkarskiego dla odwiedzających w godz. 10.00-18.00
7 sierpnia– Targi Rękodzieła Wędkarskiego dla odwiedzających w godz. 10.00-17.00

II. O TARGACH.

II.1 Cel targów.

Celem imprezy jest integracja i promocja Polskiego Rękodzieła w Polsce i na Świecie. Pod pojęciem „Rękodzieło wędkarskie” rozumiemy wszystkie akcesoria i przynęty wędkarskie wykonane metodą artystyczną. Polskie rękodzieło należy do ścisłej czołówki Światowego Rękodzieła, cieszy się dużym uznaniem wśród wędkarzy z całej Europy a nawet u wędkarzy zza Oceanu. Nasze przynęty coraz chętniej nabywają Szwedzi, Norwedzy, Finowie, Niemcy i Anglicy. Dlatego właśnie postanowiliśmy zorganizować targi u nas w Polsce, aby pokazać wędkarskiemu środowisku coś wyjątkowego z czego powinniśmy być bardzo dumni. Dzięki targom będziemy mieli niepowtarzalną okazję poznać i zobaczyć naszych rękodzielników, nawiązać kontakty biznesowe, nabyć ich produkty i wymienić doświadczenia.

II.2 Program targów.

Zależało nam aby podczas II Targów Rękodzieła Wędkarskiego pokazać wszystkim jego wyjątkowość. Każdy przedmiot ręcznie wykonany ma nadaną duszę artysty, jest rzeczą unikalną i niepowtarzalną. Dlatego poprzez program targów chcemy Wam pokazać Rękodzieło i Wędkarstwo jako coś bardzo wartościowego, coś czego my wędkarze często nie zauważamy. Uczestnicy targów będą mogli wielokrotnie wychodzić z obiektu targowego na wielkie święto z okazji corocznych obchodów DNI SŁAWY zorganizowane w bliskim sąsiedztwie hali widowiskowej. Będzie można w każdej chwili wyjść z rodziną na chwilkę zabawy, coś do picia i zjedzenia i powrócić na wybrane wydarzenie. Wszystko organizujemy tak, abyście cały dzień oddali się wielkiemu świętowaniu i wzajemnej integracji, aby każdy z Was wrócił od Nas zadowolony i wypoczęty. Zapraszamy do zabawy.

baner lubuskiekultura

A3_Program - strona

II.3 Kategorie wystawowe.

 • ręcznie wykonane błystki obrotowe i wahadła;
 • woblery;
 • muchy i koguty;
 • spławiki;
 • jigi i microjigi;
 • startbajty i cykady;
 • haki i główki jigowe;
 • wędziska i rękojeści;
 • odzież wędkarską ręcznie szytą;
 • trofea-nagrody wędkarskie wykonane metodą artystyczną;
 • pozostałe akcesoria wędkarskie;
 • promocja łowisk i turystyki wędkarskiej;
 • promocję portali wędkarskich i grup społecznościowych;
 • promocję towarzystw i stowarzyszeń działających na rzecz ryb.

II.5 Bilety.

Najważniejsze dla mnie jako organizatora było zorganizowanie targów jako imprezy rodzinnej. Chcemy Wam pokazać, że wędkarstwo daje wiele możliwości na wspólne wypady i imprezy, integrację i biesiadowanie. Pokażemy Wam i waszym rodzinom, że wędkarstwo to coś więcej niż tylko kij i woda, że skupia wokół siebie wielu wartościowych ludzi, otwartych na innych i umiejących się bawić. Coraz większa rzesza kobiet wędkarzy udowadnia, że to hobby i sport dla każdego, dlatego chcemy Was zarazić naszą pozytywną energią, dlatego zrobimy wszystko aby było przede wszystkim, rodzinnie, wspólnie i wesoło.

Dlatego bilety są tak tanie:

BILET TARGOWY JEDNODNIOWY– 10zł na cały dzień.
Dzieci w wieku do lat 7 wstęp całkowicie za darmo, pozostałe osoby płacą 100%

III. IMPREZY TOWARZYSZĄCE:

W dniach 5-7 sierpnia w Sławie odbywać się będzie również najważniejsza i najliczniej odwiedzana impreza w sezonie „LATO BEZ GRANIC 2016”, która zorganizowana będzie w bliskim sąsiedztwie hali widowiskowej. Będzie można w każdej chwili wyjść z rodziną na chwilkę zabawy, coś do picia i zjedzenia i powrócić na wybrane wydarzenie. Wszystko organizujemy tak, abyście cały dzień oddali się wielkiemu świętowaniu i wzajemnej integracji, aby każdy z Was wrócił od Nas zadowolony i wypoczęty. Zapraszamy do zabawy.

Document-page-002

IV.  NOCLEGI.

Jako Organizator targów polecam noclegi u naszego Partnera – Ośrodek Wypoczynkowy MASTER”

Kompleks wypoczynkowy naszego partnera zlokalizowany jest w miejscowości Lubiatów nad Jeziorem Sławskim. Bezpośrednie sąsiedztwo jeziora, piękny sosnowy las, prywatny pomost z przystanią daje gwarancję udanego wypoczynku. 

OW MASTER w terminie 04-11.08.2016r. w drodze wyjątku wydzielił domki letniskowe dla naszych wystawców oraz odwiedzających.(ilość miejsc ograniczona). Jest to oferta skierowana wyłącznie dla wystawców oraz gości targów, dlatego podczas rezerwacji noclegów proszę poinformować recepcję o przyjeździe jako uczestnik targów.

DANE KONTAKTOWE:
OW MASTER
Lubiatów ul. Sławska 1a
67-410 Sława
Kontakt tel. 506 290 299
Email: ow@master.pl

Zapraszamy na stronę www OW MASTER:

http://www.ow.master.pl/index.php/galeria/osrodek

104
103

V. WAŻNE INFORMACJE.

DOJAZD I LOKALIZACJA OBIEKTU TARGOWEGO.

W celu ułatwienia dojazdu gości II Targów Rękodzieła Wędkarskiego zamieszczamy mapki dojazdowe do Obiektu Targowego – Hali Widowiskowo-Sportowej na ul. Ogrodowa 1. Proszę o zwrócenie uwagi na rozmieszczenie strefy Kateringowo-Integracyjnej oraz zabezpieczenie miejsc parkingowych.

Wejście na Halę Targową będzie możliwe wyłącznie od strony ul. Ogrodowej – wejście bramką od strony Stadionu Miejskiego oraz Strefy Kateringu.

MAPKA 4
MAPKA 1

 

MAPKA 2

ADRES OBIEKTU:

Hala Widowiskowo-Sportowa
przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Sławie

ul. Ogrodowa 1
67-410 Sława

DANE ORGANIZATORA TARGÓW

GROMBIK Team Daniel Grombik
ul.Słoneczna 82B/10
72-330 Mrzeżyno
tel. 665 795 235
mail:  grombikteam@gmail.com
www: http://targirekodzielawedkarskiego.pl/;  http://grombikteam.com/