BB Custom Rods

Serdecznie witamy w gronie naszych wystawców Bartosza Burskiego z pracownią wędkarską „BB Custom Rods”. Nie ma nic bardziej wartościowego dla wędkarza, jak autorski projekt i wędzisko wykonane na indywidualne zamówienie. Budowane w sposób totalnie niepowtarzalny, od podstaw, według indywidualnych upodobań i przekonań, ściśle dostosowane do potrzeb wędkarza, jego ulubionej metody połowu, przez ulubioną charakterystykę wędziska, po samą charakterystykę danego łowiska. Dającego gwarancję perfekcyjnego połączenia z końcem zestawu oraz stanowiącym idealnie pasujące, spójne przedłużeniem ręki danego wędkarza.

Dla pracowni BB Custom Rods nie ma rzeczy niemożliwych oraz zleceń nie do wykonania. Jak powiada nasz wystawca „jedyną granicą w budowaniu wędzisk jest wyłącznie nasza wyobraźnia”. Pracownia wędkarska BB Custom Rods oferuje wędkarzom ręcznie wykonane, unikalne i niepowtarzalne wędziska, budowane z najwyższej jakości blanków i komponentów, które powstają według indywidualnych projektów klienta.

Serdecznie zapraszamy do spotkania z Bartoszem Burskim – Pracownią Wędkarską BB Custom Rods w czasie Targów Wędkarskich EVOLUTION w dniach 13-14 stycznia 2024r. na Arenie Ursynów w Warszawie..

Zapraszamy