CAVO MARINE

Serdecznie witamy w gronie naszych wystawców firmę ROBFISH Roberta Adamskiego jako dystrybutora marki CAVO MARINE. CAVO MARINE specjalizuje się w produkcji sprzętu pływającego dla wędkarzy głównie pontonów. Głównym dystrybutorem marki CAVO MARINE jest firma ROBFISH Robert Adamski, która w swojej ofercie posiada również osprzęt do pontonów firmy RAILBLAZA, oraz środki do pielęgnacji firmy AU GUST RACE.

Na stoisku wystawowym CAVO MARINE będzie można zobaczyć różne modele pontonów, od tych przeznaczonych do relaksu po bardziej zaawansowane konstrukcje dostosowane do konkretnych zastosowań. Wszelkie informacje techniczne, a także ewentualne możliwości dostosowywania pontonów do indywidualnych potrzeb klientów są elementami, które mogą być przedstawiane na stoisku wystawcy. Na targach będzie można obejrzeć jak i dokonywać zamówień gotowych modeli pontonów oraz akcesoriów.

Główny dystrybutor firma ROBFISH Robert Adamski wychodząc naprzeciw oczekiwaniom braci
wędkarskiej szykuje ofertę promocyjną na Targi wędkarskie EVOLUTION.

Serdecznie zapraszamy do spotkania z dystrybutorem marki CAVO MARINE na Targach Wędkarskich EVOLUTION w dniach 13-14 stycznia 2-24r. na Arenie Ursynów w Warszawie.


Zapraszamy