Dress Code Outodoor

Serdecznie witamy w gronie naszych wystawców Roberta Karlewskiego twórcę marki Dress Code Outodoor. Dress Code Outdoor Fishing to artystycznie tworzona odzież, z rodzinnego zamiłowania do wygody, przyrody i wędkarstwa. Doskonałe sprawdzająca się nie tylko na wędkarskich wyprawach, ale również w codziennym użytkowaniu. Wszystkie motywy wędkarskie i przyrodnicze, to indywidualne, artystyczne projekty, pierwotnie szkicowane na papieże przez Roberta, którym wraz przyjacielem tatuażystą, nadają ostatecznego, artystycznego designu. Unikalny styl, ciekawa kolorystyka, artystyczne wykonanie, wysoka jakość oferowanej odzieży stanowią doskonałą alternatywę odzieżową i stylową dla wszystkich sympatyków rękodzieła i odwiedzających targi.

W ofercie wystawowej Dress Code Outodoor znajdziemy: odzież, saszetki (nerki), czapeczki, i naklejki z artystycznymi motywami wędkarsko-przyrodniczymi.

Serdecznie zapraszamy do spotkania z Robertem Karlewskim – marką Dress Code Outodoor w czasie Targów Wędkarskich EVOLUTION w dniach 13-14 stycznia 2024 na Arenie Ursynów w Warszawie.

Zapraszamy