FlyArtFishing

Miło nam powitać kolejnego przedstawiciela flyfishingu – Jakuba Ludwiniaka jako FlyArtFishing w gronie naszych wystawców. Jakub Ludwiniak, jako miłośnik flyfishingu bardzo dużą cześć wolnego czasu poświęcał na tworzenie własnych przynęt. Były to przynęty wytwarzane głownie na potrzeby własnych wędkarskich wypraw, czasem również dla znajomych. Jdnak rosnące zamiłowanie do tworzenia przynęt przerodziło się na pomysł na połączenia życiowej pasji z prowadzeniem profesjonalnego biznesu. Tak powstał pomysł na własny sklep dla muszkarzy – FlyArtFishing. Szczególną pozycję w sklepie Jakuba Ludwiniak zajmują sztuczne muchy wędkarskie – suche, mokre, nimfy, muchy morskie, na łososie i na duże drapieżniki. W ofercie wystawowej FlyArtFishing znajdziemy wiele osobiście wykonanych przynęt, kilkaset wzorów much dostępnych „od ręki”. Możliwość wykonywania przynęt na indywidualne zamówieniem stanowi dodatkowy atut do współpracy z naszym wystawcą. W ofercie wystawowej Jakuba Ludwiniaka nie zabraknie również upominków i prezentów dla wędkarzy oraz unikalnych koszulek T-shirt z motywami wędkarskimi. Polecamy

Warsztaty !!!
Zapraszamy również na stanowisko naszego wystawcy na warsztaty/pokazy kręcenia much, na których będziecie mogli na żywo zobaczyć jak powstają muchy FlyArtFishing.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Jakubem Ludwiniakiem – FlyArtFishing w czasie Targów EVOLUTION w dniach 14-15 stycznia 2023r. w Łomiankach.

Zapraszamy