Geoff Anderson

Serdecznie witamy w gronie naszych wystawców markę odzieżową Geoff Anderson. Geoff Anderson to już doskonale znana Duńska firma, światowego formatu marka odzieżowa, wywodząca się przede wszystkim z wędkarstwa sportowego. Pierwsze produkty dedykowane dla wędkarzy pojawiły się na rynku wędkarskim w 1998 roku. Nieustający rozwój, inwestowanie w technologię, niepowtarzalny design, nowatorskie rozwiązania oraz ciągłe poprawianie walorów użytkowych sprawiają, że produkty marki Geoff Anderson znajdują swoje uznanie u najbardziej wymagających wędkarzy.

Najważniejszym atutem odzieży oferowanej przez firmę Geoff Anderson jest zaawansowana technologicznie produkcja, ze szczególnym na walory użytkowe oraz komfort użytkownika. Najwyższej jakości materiały gwarantują wysoką odporność na uszkodzenia oraz długą żywotność oferowanych produktów.

Odzież firmy Geoff Anderson to doskonała propozycja dla najbardziej wymagających. Najwyższej klasy walory termiczne, wysoka wodoszczelność oraz oddychalność są doceniane u ciągle rosnącej rzeszy wędkarzy w całej Europie.

Serdecznie zapraszamy na stanowisko wystawowe Firmy Geoff Anderson w dniach 13-14 stycznia 2024r. w czasie Targów Wędkarskich EVOLUTION na Arenie Ursynów w Warszawie. Będziecie mieli niepowtarzalną okazję nie tylko zobaczyć, dotknąć, przymierzyć oferowaną odzież, ale dowiedzieć się znacznie więcej o ofercie od prawdziwych specjalistów.

Zapraszamy