Murky Baits

Miło nam powitać w gronie naszych Wystawców, Bogdana Stępnia i Wojciecha Mroka jako „Murky Baits”. Nasi Wystawcy swoją przygodę z wytwarzaniem przynęt Hand Made rozpoczęli ponad 6 lat temu. Większość swojego wędkarskiego czasu poświęcali na łowienie przede wszystkim pstrągów, dlatego najpierw powstał pomysł na stworzenie własnej przynęty, dedykowanej pod łowienie tego gatunku ryb. Jak to najczęściej bywa u Rękodzielników, pierwsze rękodzielnicze i wędkarskie sukcesy motywowały do dalszego rozwoju i pracy.

Początkowo były to przynęty wytwarzane wyłącznie na własny użytek, na zawody wędkarskie, później dla kolegów i kolejnych odbiorców. Wzrost zainteresowania wytwarzanymi przynętami powodował chęć tworzenia kolejnych przynęt. Tak zaczęła powstawać nowa gama kolorystyczna oraz różne wielkości oferowanych przynęt. Z informacji przekazanych przez naszych wystawców na rok 2024 będzie szykownych kilka przynętowych nowości oraz niespodzianek.

W ofercie wystawowej Myrky Baits znajdziemy woblery:
– pstrągowe.
– boleniowe,
– kleniowo-jaziowe
– szczupakowe i sandaczowe.

Serdecznie zapraszamy do spotkania z Bogdanem Stępniem i Wojciechem Mrokiem jako „Murky Baits”w dniach 13-14 stycznia 2024r. w czasie Targów Wędkarskich EVOLUTION, na ARENĘ URSYNÓW w Warszawie.

Zapraszamy