Noclegi dla wystawców i odwiedzających targi

Ośrodek Wypoczynkowy MASTER partnerem targów.

Z wielką przyjemnością przedstawiamy jednego z Partnerów naszych targów “OW MASTER”. Kompleks wypoczynkowy naszego partnera zlokalizowany jest w miejscowości Lubiatów nad Jeziorem Sławskim. Bezpośrednie sąsiedztwo jeziora, piękny sosnowy las, prywatny pomost z przystanią daje gwarancję udanego wypoczynku. 

OW MASTER w terminie 04-11.08.2016r. w drodze wyjątku wydzielił domki letniskowe dla naszych wystawców oraz odwiedzających.(ilość miejsc ograniczona). Jest to oferta skierowana wyłącznie dla wystawców oraz gości targów, dlatego podczas rezerwacji noclegów proszę poinformować recepcję o przyjeździe jako uczestnik targów.

Przypominamy że w terminie 5-7 sierpnia 2016r. w Sławie odbywać się będzie jeszcze jedna ważna impreza – “LATO BEZ GRANIC”, która jest w Sławie najważniejszą i najliczniej odwiedzaną imprezą w sezonie. Dlatego proszę o uwzględnienie, że w tym terminie znalezienie oraz zarezerwowanie wolnych miejsc noclegowych będzie bardzo trudne. Zachęcamy do skorzystanie z oferty naszego Partnera, dzięki czemu będziemy mogli miło spędzić czas w tym samym kompleksie co większość naszych wystawców.

DANE KONTAKTOWE:
OW MASTER
Lubiatów ul. Sławska 1a
67-410 Sława
Kontakt tel. 506 290 299
Email: ow@master.pl

Zapraszam na stronę www OW MASTER

http://www.ow.master.pl/index.php/galeria/osrodek

104
103
101
102

POZDRAWIAM
Daniel Grombik