OPŁATY DZIENNE oraz REZERWACJE NOCLEGÓW

“EKSPEDYCJA TROĆ” & “Pierwszy familijny zlot wędkarski”.
Mrzeżyno 28 stycznia – 02 lutego 2016

Zgłoszenie uczestnictwa – opłata dzienna za każdy dzień udziału w ekspedycji:

Opłata dzienna zawiera: codzienne ubezpieczenie, zorganizowany dowóz w miejsce ekspedycji, rozwóz po łowiskach, organizację żywienia podczas wędkowania oraz powrotny przewóz w miejsce bazy noclegowej.

OPŁATY DZIENNE – wpłaty  – 30zł/dzień

Opłaty dzienne proszę dokonywać na n/w konto bankowe podając w tytule przelewu:
– Imię i nazwisko
– adres zamieszkania
– PESEL
– termin – daty uczestnictwa każdego wędkarza

Dane do przelewu za opłaty dzienne – udział w ekspedycji:
(opłata za noclegi na osobne konto bankowe):

Nr konta bankowego:  80 1240 3842 1111 0010 6262 4942
GROMBIK Team Daniel Grombik
Ul. Słoneczna 82B/10
72-330 Mrzeżyno

REZERWACJE NOCLEGÓW —> Tel. 607072222
Ilość miejsc dla uczestników ograniczona.

REZERWACJE NOCLEGÓW w terminie do – 45zł/doba/osoba

Przygotowaliśmy dla Was specjalną ofertę noclegową. Proszę wszystkich chętnych do udziału w ekspedycji o jak najszybszą rezerwację noclegów wyłącznie u organizatora imprezy, gdyż noclegi stanowią część składową całej imprezy, należy do jednej z części całego procesu organizacji. Ponadto specjalne warunki cenowe udziału w samej ekspedycji, codziennych atrakcji, wycieczek, dodatkowych atrakcji i niespodzianek skierowane są wyłącznie do uczestników ekspedycji jako całości.

SPECJALNY BONUS NIESPODZIANKA!!!

Pierwsze 30 osób które dokonają wpłaty – opłat dziennych
otrzymają SPECJALNE UPOMINKI-NAGRODY

Przygotowaliśmy dla Was specjalną ofertę noclegową. Proszę wszystkich chętnych do udziału w ekspedycji o rezerwację noclegów wyłącznie u organizatora imprezy, gdyż noclegi stanowią część składową całej imprezy, należy do jednej z części całego procesu organizacji. Ponadto specjalne warunki cenowe udziału w samej ekspedycji, codziennych atrakcji, wycieczek, dodatkowych atrakcji i niespodzianek skierowane są wyłącznie do uczestników ekspedycji jako całości.

Okręg PZW Szczecin zwolnił uczestników ekspedycji z dopłaty do karty wędkarskiej jako forma wsparcia naszej imprezy oraz promocji  naszych rzek trociowych.

Pozostałe koszta wynikające z codziennego ubezpieczenia, zorganizowanego dowozu na łowiska, organizacji żywienia podczas wędkowania oraz ubezpieczenia każdego zawiera opłata dzienna.

WARUNKI UCZESTNICTWA KOLEGÓW WĘDKARZY Z KÓŁ Z MIEJSCOWOŚCI KOŁOBRZEG, TRZEBIATÓW, OKOLICE, CAŁE WOJ. ZACHODNIOPOMORSKIE:
Zapraszam wszystkich kolegów wędkarzy z wszystkich okolicznych kół wędkarskich do udziału w EKSPEDYCJI TROĆ 2016. Warunkiem uczestnictwa kolegów w imprezie jest dokonanie opłaty dziennej zawierającej koszt ubezpieczenia każdego wędkarza, organizację ciepłego posiłku nad wodą-obiadu, ciepłych napoi.

Serdecznie zapraszam wszystkich na wieczorne integracje i  wieczorne Warsztaty Rękodzieła Wędkarskiego.
Jeśli któryś z Was drodzy koledzy bardzo dobrze zna Regę, Inę lub Parsętę oraz chciałby pomóc w oprowadzeniu kolegów po łowiskach chętnie przyjmę taką pomoc. Jako miejscowi wędkarze będziecie najlepszymi przewodnikami.

JEŚLI NIE MOŻESZ PRZYJECHAĆ NA CAŁE 6 DNI – PRZYJEDŹ NA 3-4
JEŚLI NIE WĘDKUJESZ A CHCESZ SPĘDZIĆ WYJĄTKOWO CZAS RÓWNIEŻ ZAPRASZAMY
JEŚLI NIGDY NIE ŁOWIŁEŚ TROCI – POMOŻEMY CI, NA PIERWSZY RAZ NIE RÓB WIELKICH ZAKUPÓW, ZWERYFIKUJESZ POTRZEBY PO POWROCIE

Zapraszam wszystkich na “Pierwszy Familijny Zlot Wędkarski” w Polsce pod nazwą “Ekspedycja Troć”
Jest to impreza, która ma skupiać wokół siebie wyjątkowych ludzi “KTÓRZY ZAWSZE MARZYLI O SPRÓBOWANIA SWOICH SIŁ POSZUKIWANIU TROCI” oraz którzy zechcieliby pogodzić swoją życiową pasję z RODZINNYM WYPOCZYNKIEM.

plakat 4
To niepowtarzalna okazja do tego aby drogą wielkiego kompromisu pogodzić dwie najważniejsze dla nas rzeczy, czyli niesamowita pasja i chęć złowienia wymarzonej ryby oraz zrobienia czegoś wyjątkowego dla naszych rodzin. Program imprezy będzie zorganizowany tak, aby każdy z Was, każdy wędkarz, nasze żony, nasze dzieci wyjechały z tego pobytu z wielką satysfakcją.

DLA WĘDKARZA
Złowienie wymarzonej troci, wspólne ucztowanie przy ognichu, pogaduchy z wędkarzami, jakaś kropelka rozgrzewającego trunku to jest to. Ponadto możliwość wspólnego przebywania wśród ludzi, którzy są podobni do nas, mają wspólną pasję, myślą podobnie do nas, w sowim życiu cenią są przyjaźń i niesamowitą atmosferę daje nam możliwość doświadczenia czegoś, czego nigdy wcześniej nie dane było nam doświadczyć.

DLA RODZINY
Nasze żony oraz dzieci będą miały niepowtarzalną okazję na to aby poznać bliżej naszą okolicę, poznać i zobaczyć rzeczy, które w innej porze roku są nie do zobaczenia. Teraz kiedy jest spokojnie, kiedy nie tłumu, teraz kiedy można wdychać wyjątkową ilość Jodu, na spokojnie usiąść na plaży zobaczycie wyjątkowy urok Morza Bałtyckiego oraz naszych plaż. Zbuntowane, spienione fale, agresywne powiewy wiatru pozwalają uchwycić w aparatach wyjątkowy urok i zatrzymać na chwilę wyjątkowe chwile.

DLA NAS WSZYSTKICH
W programie imprezy czas wędkowania zaplanowałem tak, aby godzina powrotu znad wody gwarantowała nam wędkarzom kilka godzin bardzo aktywnego wędkowania oraz poświęcenie kilka godzin każdego dnia naszym rodzinom. Tak aby każdy z nas miał możliwość zjedzenia wspólnej obiadokolacji z rodzinką, kilka godzin wspólnego wypoczynku oraz możliwość spacerowania całą rodzinką po plaży. To ma być wyjątkowy czas dla nas i naszych bliskich, wielkim kompromisem w imię wspólnego szczęścia i dobra.

GWÓŹDŹ PROGRAMU.
Każdego dnia po godzinie 18.00 organizowane będą wieczorki integracyjne z “Warsztatami Rękodzieła Węddkarskiego”. Wspólne biesiadowanie, wielogodzinne pogaduchy przy kominku mają dać nam możliwość poznawania się jeszcze bardziej. Przewidziałem dla Was kilka niespodzianek ale jak sama nazwa mówi niespodzianka to niespodzianka. Gwarantuję – będzie wyjątkowo. Nie obawiajcie się zabierać ze sobą swoich żon i swoich dzieci, poza tym, że każdy z nas wyda kilka stówek więcej będzie wspaniale.

IMPREZA JAKO MISJA
Chciałbym aby Ekspedycja Troć jako jedna z kilku imprez którą będę organizował każdego roku były czymś wyjątkowym. Moim marzeniem jest aby moje imprezy skupiały wokół siebie przede wszystkim ludzi wyjątkowych, którzy ponad dobra materialne cenią sobie jeszcze takie wartości jak “Uczciwość, Przyjaźń, Pomaganie innym, Wspólne spędzanie czasu, Zauważanie rzeczy wyjątkowych”. To pewnego rodzaju misja. Dzięki takim imprezą chciałbym abyśmy wszyscy zatrzymywali się przynajmniej na chwilkę, zrobili sobie krótki bilans swojego życia, zauważenie że “NAJŁATWIEJ REZYGNUJEMY W SWOIM ŻYCIU Z RZECZY NAJWAŻNIEJSZYCH I NAJBARDZIEJ WARTOŚCIOWYCH”. Zbyt często kochani pod przykrywką natłoku codziennych obowiązków rezygnujemy z tego co może dać nam pozytywne natchnienie i naładowanie baterii, czyli “naszego wypoczynku, poświęcenie więcej czasu naszym bliskim, przebywanie wobec ludzi wyjątkowych i wartościowych, którzy chętnie dadzą coś od siebie nie żądając nic w zamian. Wielokrotne rozczarowania ludźmi którzy nas otaczają powodują, że zamykamy się coraz bardziej i jesteś coraz bardziej nieufni. Ale w naszym kraju jeszcze jest wielu wspaniałych ludzi i takich ludzi chciałbym widywać na swoich imprezach.

JEŚLI NIE MOŻESZ PRZYJECHAĆ NA CAŁE 6 DNI – PRZYJEDŹ NA 3-4
JEŚLI NIE WĘDKUJESZ A CHCESZ SPĘDZIĆ WYJĄTKOWO CZAS RÓWNIEŻ ZAPRASZAMY
JEŚLI NIGDY NIE ŁOWIŁEŚ TROCI – POMOŻEMY CI, NA PIERWSZY RAZ NIE RÓB WIELKICH ZAKUPÓW, ZWERYFIKUJESZ POTRZEBY PO POWROCIE

MARZENIE
Każdy kto kiedykolwiek marzył o złowieniu troci na muchę, streamera, woblera lub blachę na pomorskich rzekach musi do nas przyjechać i powalczyć z nami. Zabierajcie wszyscy swoje rodziny i przyjeżdżajcie na ferie do Mrzeżyna. Termin imprezy jest bardzo dokładnie przemyślany.

WSTĘPNY TERMINARZ EKSPEDYCJI
Program imprez, promocja i poszukiwania troci na naszych wyjątkowych rzekach::
28. stycznia – trociowe zmagania na Redze
29. stycznia – trociowe zmagania na Inie
30. stycznia – trociowe zmagania na Parsęcie
31. stycznia – trociowe zmagania na Redze
01. lutego – trociowe zmagania na Inie
02. lutego – trociowe zmagania na Parsęcie

CODZIENNY PROGRAM IMPREZY:
– 6.30-7.00 zorganizowany wyjazd na łowisko-na wyznaczone łowiska trociowe;
– 7.30 -14.00 – trociowe wędkowanie z naszymi przyjaciółmi (kolegami z okolicy w roli przewodników);
– 14.00-14.30 – zwożenie uczestników w miejsce ustalonego posiłku;
– 14.00-15.30 – uroczysty posiłek dla wędkarzy nad rzeką, kiełbaska z ogniska, pyszna męska zupa z kociołka z ogniska, kawa, herbatka, koleżeńskie pogaduchy przy ognisku

15.30-16.30 –  zjazd z łowiska i powrót na kwatery
16.30-18.00 – czas dla rodziny, odpoczynek, wyjście na plażę, spacery, wylegiwanie w łożeczku
od 18-19.00 – integracja w Restauracji Letniskowa w Mrzeżynie przy kominku, Warsztaty Rękodzieła Wędkarskiego, przyjacielska atmosfera, pogaduchy przy kominku, grzańcu, piwku, czymś mocniejszym. Przewidziałem dla Was kilka niespodzianek.

PROGRAM DLA RODZIN
W tym samym czasie: zorganizujemy dla waszych bliskich nasze wycieczki, zwiedzanie Kołobrzegu, Niechorza, Rewala i przystanki z dziećmi w ciekawych oraz parkach rozrywki dla dzieci.

Skoro rodzinny zjazd i to w ferie nad morzem, to musicie posmakować spacerów zimowych po plaży, zwiedzanie okolicy, wspólne spotknia, integracja rodziców i dzieci, wszystko zgodnie z zasadą “Dla każdego coś dobrego”
Mamy wówczas ferie – dlatego wszyscy wędkarze i całe nasze rodzin po cięźkich i wyczerpujących poszukiwaniach troci, musimy odpocząć, zrobić coś dla rodzin, urozmaicić i wynagrodzić ich czas, a najważniejsze – zmobilizować sie do wieczornych spotkań przy kominku- integracji..

BĘDZIE WYJĄTKOWO, RODZINNIE, PRZYJACIELSKO I WSPANIALE. WSZYSCY BĘDĄ ZADOWOLENI !!!

Czy byliście kiedykolwiek na tak wyjątkowej rodzinnej imprezie, udowodnimy Wam że zarówno lato jak i zima będzie wyjątkową porą do rodzinnego wędkarskiego spędzania czasu nad Polskim Morzem.
Wszystkie warunki uczestnictwa, wszelkie warunki finansowe opiszę wkrótce !!!!
Skoro wszystko ma być wyjątkowe, dlatego na specjalne zamówienie jeden z moich przyjaciół poświęcił wiele godzin aby przy użyciu tradycyjnego kredkowania narysował specjalnie dla nas plakat.

Zapoznajcie się z plakatem
Udostępniajcie posty.
Zapraszajcie swoich wyjątkowych znajomych, z którymi chcecie spędzić wyjątkowy czas.

POZDRAWIAM
Wasz przyjaciel – Daniel Grombik​
GROMBIK Team – GROMBIK Team FISHING OBSESSION