Piotr Lipiec – LProds

Serdecznie witamy Piotra Lipca z pracownią wędkarską „LProds” w gronie naszych Wystawców. Piotr Lipiec specjalizuje się w rękodzielniczym wytwarzaniu doskonale znanych i cenionych obrotówek, wahadeł, microjigów, przynęt miękkich i kogutów. Bardzo dużą popularnością cieszą się również wędziska, noże oraz podbieraki wykonywane przez Piotra na indywidualne zamówienie klienta. Wieloletnie doświadczenie w branży rękodzielniczej Piotra zaowocowało dużą popularnością i uznaniem, jego przynęt i produktów, nie tylko w Polsce ale również poza granicami kraju.

Cieszy nas niezmiernie fakt, że Piotr Lipiec był obecny na wszystkich edycjach organizowanych przez nas targów. I jest z nami po raz piąty. To najlepszy dowód na to, że Targi Wędkarskie Evolution to nie tylko fajne targi, ale również doskonała impreza, miejscem genialnych spotkań oraz koleżeńskiej integracji.

Serdecznie zapraszamy do spotkania z Piotrem LIpcem – LProds w dniach 13-14 stycznia 2024r. w czasie Targów Wędkarskich EVOLUTION na ARENĘ URSYNÓW w Warszawie.

Zapraszamy