Przynęty Angry Pikes

Serdecznie witamy w gronie naszych wystawców Borysa i Piotra z marką przynęt „Angry Pikes”. Nasi wystawcy zajmują się profesjonalną produkcją unikalnych przynęt miękkich w duchu rękodzieła. Każda z przynęt Angry Pikes jest wynikiem indywidualnego pomysłu, ogromnego doświadczenia w połowie największych mazurskich drapieżników, przechodzące wymagające testy u nich samych oraz gości na organizowanych przez nich wyprawach wędkarskich. Tak tworzone przynęty spełniają oczekiwania samych wystawców, wielu wymagających wędkarzy z całej Polski oraz jak mawiają nasi wystawcy “trafiają w gusta najbardziej wybrednych drapieżników”.

Drugim filarem działalności Angry Pikes jest organizowanie wędkarskich wypraw po szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Piękno oraz wyjątkowy krajobraz Mazurskich Jezior, daje szansę nie tylko na złowienie zębatej ryby życia, ale również wyjątkowego, wędkarskiego wypoczynku na łonie nieskazitelnej przyrody.

Serdecznie zapraszamy do spotkania z Borysem i Piotrem „Angry Pikes” w czasie Targów Wędkarskich EVOLUTION w dniach 13-14 stycznia 2024r. na Arenie Ursynów w Warszawie..

Zapraszamy